Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vwpolopg

    őstag

    Sziasztok! Asus topicban nem tudtak segíteni, hátha itt többre jutok :)) Adott egy X502CA-XX076D, Intel Celeron 1007U procival. Újra kellett húzni rajta a windowst. Korábban ha rádugták HDMI-n a tévét a gépre, hibátlanul átment a kép és a hang, feldoba a gép a beállításokat, másodlagos megjelenítő stbstb. Újratelepítés után se kép se hang. A gép nem jelzi, hogy rádugtak bármit, a tv azt mondja nincs jel.

    Elsőre azt gondoltam driver probléma... gépen 64 bites win 7 van. Driverek természetesen feldobva. VGA driverből az asus honlapján elérhető legfrissebb is 2012.09. havi, ez lett elsőként felrakva. Némi guglizás után a legfrissebb amit találtam és fel is ment az 2013.03. havi. Ugyanis az intel honlapjáról leszedett legújabb driverek nem hajlandóak települni. Próbáltam többfélét, természetesen mind win7 64bit-hez ls az 1007U procihoz való Intel HD Graphics driver. De mind dob valami hibaüzit, hol azt mondja a proci nem támogatott, hol pedig azt, hogy az oprendszer nem megfelelő, vagy azt, hogy nem talál eszközt...

    Szóval elakadtam, a tévén továbbra is se kép se hang és ötletem nincs hova tovább. Nyilván ha nem születik megoldás akkor szerviz, de nem tudom elhinni, hogy hardverhiba lenne, elvégre win reinstall előtt ment minden...

    Valakinek van valami ötlete mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák