Hirdetés

Aktív témák

  • netmesterke

    aktív tag

    Üdv!
    Érdekes problémám adódott. Van egy FSC Amilo notim. Kb 7 hónapos (újan vettem). 2 hónaposan elójött egy olyan h zöldre váltott a monitor (nem mozgatás közben, csak le volt téve és egyszer csak netezés közben). Aztán meg a kép hagyott ki időnként néhány tized másodpercre, vagy szaggatott. Elvittem szervízbe, alaplapcsere volt...Hazahoztam, de ugyanúgy rossz volt a kép. Leformáztam a gépet. újraraktam a gyári WinXP SP2 Home-ot (eddig is ez volt rajta), úgy tűnt jó, de kiderült ugyanaz, plusszba elkezdett magától kikapcsolni..Pedig Notebook Hardware Controll szerint nem volt meleg, és volt hogy bekapcs után már 5 perccel kikapcsolt (pedig nem is terheltem, de mikor terheltem volt h 2 óra múlva volt kikapcs). Elvittem egy másik szervízbe, alaplapcser+thermal modul csere. 2 hónapig ,ajdnem jó is volt, most ugyanaz a baja a képpel mint eddig... Itthoni javaslatra letúrtam mindent a gépről, BIOS-ban nyomtam egy Load Optimal Settings-et, majd az újraindításnal már XP lemez bent figyelt, vinyóformat, XP reinstall. Eddig ok, nem is rossz a kép. Lehet h vmelyik program kavart be? Nemtom mitévő legyek mert írtam az FSC-nek hogy rossz a gép, majd válaszolnak, de most így mit mondjak? Bocsi, úgy tűnik jó? Aztán meg ha telepítek mi lessz?
    HELP!

Aktív témák