Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz jumbo71 #80831 üzenetére

    Akkor valószínűleg már a régi tápoddal se volt gond. Szerintem a legbiztosabb az lenne, ha az alaplapot és a tápot is elvinnéd szervizbe - persze így időigényesebb és drágább is lenne sajnos. Vagy csak vidd el az alaplapodat, mondd azt, hogy baj van vele, valószínűleg rossz valamelyik szenzora. Azt fogják mondani, hogy a tápoddal lehet gond - erre mondd azt, hogy azt ellenőrizted multiméterrel is, nincs vele gond, ráadásul az alaplap másik táppal is ugyanazt csinálja. Jobb esetben ennyivel beérik, és bevizsgálják a lapodat. Abban egyébként nem vagyok biztos, hogy garanciálisan kicserélnék az alaplapodat, még ha tényleg rossz is lenne a szenzor. Amúgy ha tényleg csak a szenzorral lenne probléma, akkor az nem okozna semmilyen gondot azt leszámítva, hogy idegesítene az időnként felbukkanó hibaüzenet.

    Én a helyedben amúgy minél hamarabb megvizsgáltatnám az alaplapot ÉS a tápot is! Kellemetlen, de később sokkal fájóbb lehet, ha az esetleges feszültségingadozás miatt meghalna a komplett géped. Btw, esetleg érdemes lehetne kipróbálnod egy másik konnektort/elosztót, de ez már csak ilyen "jobb híján" gondolat, nagyon-nagyon nem szabadna számítania...

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák