Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haly

    őstag

    Sziasztok!

    Régebben írtam már a problémámról, úgy tűnt, hogy meg tudom oldani, de sajnos még mindig tanácstalan vagyok. Adott egy gép (adatlapomon), ami játék közben meg-megáll. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez ,,lag'', tehát nem fps kevés, hanem az internet megy el, ugyanis csak multiplayer játékoknál jön elő. Sajnos elég kellemetlen a probléma, mert ha valamilyen alkalmazást használok, ami internetet igényel, az gyakran 1-2 másodpercre használhatatlan lesz. (pl, skype, lag miatt mindig újracsatlakozik, ts-en is kimaradnak egész mondatok az 1-2 mp miatt, stb...). Játékokról meg nem is beszélve, mennyire zavaró.
    Segítségeteket kérem a probléma megoldásában, mert sajnos nem jöttem rá mi okozhatja. Merevlemezre gyanakodtam, de mivel csak multi játékoknál jön elő, ezért nem hiszem, hogy az a probléma. Elsőre mindenki azt mondaná, hogy az internetszolgáltató, vagy a modem/router rosszalkodik, de nem, mert a házban, másik gépen, gondtalanul lehet játszani. Rendszert már négyszer újratelepítettem, azt hittem driver hiba, vagy valami ilyesmi, de driverekkel, és driverek nélkül is produkálja a hibát. Most ott tartok, hogy az alaplapra gyanakszom. Előfordul ilyen, hogy az alaplapi hiba ilyen gondokat okoz? Kérlek segítsetek, nagyon idegesítő a probléma, és mielőbb meg akarom oldani. :O

Új hozzászólás Aktív témák