Hirdetés

Aktív témák

  • tototos

    őstag

    Sziasztok.

    Következő problémába ütköztem. Unokatesómék laptopja még szilvester előtt állandóan kékhalálozott meg amikor a gép betöltött már azzal indított hogy a generic host hibát észlelt ezért leáll. Na gondoltam újratelepítem a gépet. Xp telepítő berak rendesen el ins indul, és annál a résznél amikor felmásolja a vinyóra a szükséges cuccokat ott olyanokat írt hogy win32k.sys fájlt nem lehet másolni, meg még volt pár fájl. Gondoltam biztos rossz az olvasó a gépben így külső meghajtóval próbálkoztam ugyanez a hiba. Már formáztam össze vissza a vinyót de ugyanaz. Legutolsó próbálkozásként mbrtoolal újraírtam az mbr-t és utána fel tudtam telepíteni. Működött is a gép, tegnap megint áthozta hogy a nod nem tud rendesen betölteni meg néha kékhalálozik, megpróbáltam újrarakni a nodot és közben is kékhalált dobott, lefutattam víruskeresőt még a rendszer töltése előtt az nem talált semmit. Gondoltam majd a rendszer visszaállítás segít, na normál módban az sem indult el, csökkentett módban igen, meg is csinálta, újraindult a gép majd betöltésnél megint kékhalál, se csökkentett mód se semmi. NA gondoltam akkor windows újrarakás. cd-be és megint nem tudta másolni a fájlokat, na mondom szép megint vlamai vírus, pedig egyszer voltak neten mióta újra lett rakva a gép és csak e-mailt néztek, de aktív vírusírtóval. Megint elő az mbrtool refresh mbr és most meg a telepítésnél a dll fájlokat nem tudja másolni :F Szerintetek mi lehet a baj már kezd felidegesíteni.

Aktív témák