Hirdetés

Aktív témák

  • cuko#

    tag

    Helló!
    Lenne nekem is egy (azonnalinak tekinthető, és elég általános) kérdésem:
    Alaphelyzet: végre megvan minden az új géphez - asus m2a-vm hdmi (új, ph-ról), x2 4200+ (használt, ph-ról), 2600pro oc (használt, ph-ról), 2x1gb micron ram (használt, ph-ról), egy mercury házban, mercury 420w táppal (új, és tudom, hogy gagyi, de ez van).
    Összeszereltem mindent (nem az első gép, amit én rakok össze), összedugdosok mindent, aztán bekapcsolom - minden felbúg, hűtők, táp, vinyó, viszont nincs kép. :F Próbáltam másik dvi-átalakítót, másik monitort, a vga másik dvi-portját, és még az int. vga-t is, de ugyanaz - nem no signal, csak nem ad képet a monitor. Lehet, hogy valami teljesen alap dolgot néztem be, viszont nagyon bosszant, hogy nem megy, kérlek segítsetek. :( :R

    mod: hopp, rádugtam a speakert - egy hosszú, két rövid síp, rákeresek...
    "1 hosszú+2 rövid. Probléma van a videokártyával. Ez a leggyakrabban előforduló hiba. Ebben az esetben ajánlatos kivenni a videokártyát a csatlakozójából, majd pedig visszahelyezni. Ellenőrizzük a monitor csatlakoztatását."
    poffsoft: köszi, a te hsz-ed nélkül nem jutott volna eszembe rádugni a speakert. ^^

    mostmár csak simán nem értem, hogy mi a baj, többször is kihúztam-bedugtam a vga-t. :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák