Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freelanced

    addikt

    válasz Taci #33893 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat, közben befutott az állvány, amit még mindig nehezen hiszek el, vasárnapi rendelés, főleg,hogy a Magyar Posta szállitotta. Minden simán ment, ezt itt hagyom, hogy legyen egy pozitiv vélemény is mind a postáról, mind a gyors K&F szállitásról. (5 munkanap)

    Várom milyen lesz az állvány, kiváncsi vagyok, igy hétvégén meg is tudok ejteni vele egy kis próbát.

    A neten találtam pár lesújtó véleményt róla egyébként (bár ahogy nézegettem az állványokat kicsit azt érzem, hogy általános és szinte mindegyiknél vannak ilyenek), ahol kb leesett a fej, szétestek meg szorultak a lábak, de lehet, hogy egyedi eset, mert rengeteg másik ember megelégedéssel használja, plusz némelyik leirást azért sem tudom komolyan venni, mert egy 100-200 dolláros állványt, nem lehet több száz, ezer dolláros állvánnyal összehasonlitani, de a szerző azért megpróbálja, arról nem is beszélve, hogy csodálkoznak, hogy stabilabb a 3-4-5 kilós állvány mint a 1,5 :U. Szóval mint mindig, érdekes dolgokat lehet találni a neten.

    A fórumon van aki K&F állványt használ hosszabb ideje? Hogy vált be hosszú távon?

    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

Új hozzászólás Aktív témák