Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h.adam.92

    őstag

    válasz Blue Thunder #42187 üzenetére

    Kicsit visszatérnék. Az egész kavarcot a dvd meghajtó okozta. Valami kehéje lett, mivel nem akarta kinyitni a tálcát, illetve ha manuálisan is nyitottam volna ki, már húzta is vissza.
    Miután "jó" lett a gép, azután sem volt 100%-osan jó, mivel szó szerint 4-5 percig bootolt be a gép.
    Nagy nehezen beraktam egy lemezt, de semmi sem történt, csak felpörgött egy kicsit. A WIN sem látta a meghajtót sem. Benne hagytam a lemezt, gondoltam akkor ennek mindegy már.
    Aztán böngészés közben arra lettem figyelmes, hogy mégsem hajszárító hangot hallok (füles volt rajtam), hanem elgurult a gyógyszere a meghajtónak (RPM over 9000), majd pedig szétrobbant a lemez a meghajtóban és a tálca elején lévő műanyag félig le is szakadt... (15 éves, gyerekkorom kedvenc családi filmgyűjteményétől még időm sem volt elköszönni.... :O, eszmei értéke felbecsülhetetlen volt :DDD )
    Szerencsémre nem csinált semmiféle zárlatot és most már tényleg minden okés. Mivel csak win reinstallra használtam a meghajtót (általában :DDD ) így nem tűnt fel, hogy elromlott.

    Most már viszont tényleg minden okés, csak egy meghajtóval lett kevesebb a konfig. Gondoltam megosztom, hátha valakinek lesz hasonló gondja, akkor csekkolja le az összes hardware-t az optikai meghajtót is beleértve...

Új hozzászólás Aktív témák