Hirdetés

Aktív témák

  • zolee0307

    őstag

    válasz Qru #560 üzenetére

    2 modulom van, boccs ha félreérthetően fogalmaztam. A két modul együtt hibázik, bármeylik slotba rakom, egy modul viszont megy rendesen mindegyik slotba. A gépet sajnos nem tudom visszavinni, mert 280 km-re lakom Pesttől és a munkám miatt sem tudok felmenni. Interneten rendeltem meg a cuccokat. A pcx-es garanciás gyerek mondta, hogy náluk jól működik a 2 memóm az alaplapommal. Ezt nem értem. Akkor már csak a proci, a vga, vagy a táp, esetleg a vista lehet a ludas, de ezt én nem tartom valószínűnek. A TT tápomat lecseréltem (progig - cpu-z, giga szoftvere - szerint eléggé ugrált a feszültség, tudom a progig nem jók ilyenre, de hát...) egy FSP BSII 500-ra, még nem tudtam kipróbálni, mert még nem jött vissza a szervízből az alaplap, meg a memók. Arra hajtok, hogy a memót cseréljék ki, és én Corsair XMS2-re akarom (800 mhz, cl5) és kiváncsi vok, hogy azzal mit fog mutatni.

    Azért kössz a helpet. Egyébként olvastam tesztet az alaplapomról és végülis nem írtak rosszat róla. Jók egyébként az nvidiás chipsettek? Azt utdom, hogy melegednek.

    ///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

Aktív témák