Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ByB

    addikt

    Múlt év október 15-én vettem egy Creative T7900 7.1 hangfalszettet. Minden szép, minden jó, de körülbelül három hete elkezdett magától állítódni a hangerő... Majd szépen lassan teljesen meghibásodott a az egész ''távirányító'', amely zsinórral kapcsolódik a mélyhangsugárzóhoz! Végül egy pár nappal ezelőtt teljesen eluralkodott rajta a kontakthiba, hol szól, hol nem...
    Gondoltam visszaviszem a kiskereskedésbe ahol vettem. Ők hétfőn ígéretet is tettek, hogy pár napon belül intézkezkednek, ma csörgött a boltvezető, hogy a Creative forgalmazója elvárja, hogy az egész (7+1 hangszórót) szetett vigyem vissza, mert a távirányító bekrepált!!!
    Nem elég, hogy a távirányító nélkül használhatatlan, mivel csak azon van ki/be kapcsoló, de még én vigyem vissza a már beépített cuccot! Ezek bármit megtehetnek? Egyszerűen felháborítónak tartom ezt a fajta hozzáállást!!!

    BBence

    ui.: Azt mondták két hét a procedura: már látom magam előtt, hogy egy hónap múlva visszaküldik, hogy nincs ennek semmi baja...

Új hozzászólás Aktív témák