Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Avermedia_hu #720 üzenetére

    Azzal még nem néztem, mert délután - áramtalanítást követően -, kivettem a házból a kártyát, majd visszatettem és működött. Idáig.

    Pár érdekesség ezzel kapcsolatban. Úgy jutottam el, addig, hogy kivegyem a kártyát és megnézzem, jól érintkezik e, mert bár sohasem volt a kártya működését tekintve panasz - csak egy T-home SAT TV STB-ről HDMI-n keresztül bejövő jelt fogad -, arra gondoltam, hogy esetleg amikor megjavult, és kihúztam, valamint bedugtam újból az AV-IR csatlakozót, akkor egy nagyon picit helyremozdulhatott a kártya a slotban is. Ez az elmélet nem túl erős lábakon állt, mert sosem erővel húzogatom, meg nyomogatom a csatlakozókat, és a kártya is csavarral van rögzítve, de már minden lehetőségbe belekapaszkodom. A ház egy Aerocool Hi-Tech 7 PRO, az mATX-es alaplap pontosan azokon a helyeken van az alaplaphoz rögzítve, ahogy a könyvében is le van írva. Ha a kártya a slotban úgy helyezkedik el, hogy a házba be van csavarozva, a csavar egy kicsit kintebb mozdítja, de egyáltalán nem látszik az érintkezők felülete. Arról nem is beszélve, hogy amikor kifogástalanul működik, akkor egyáltalán nincs hozzá sem érve, mégis egyik pillanatról a másikra - általában Windows újraindítás, vagy gép kikapcsolás után -, már nem működik. Emailben átküldöm az elérhetőségeimet.

Új hozzászólás Aktív témák