Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Copilot64

    tag

    válasz bajvan2 #5450 üzenetére

    Szia!

    Kb 4 hónapja vettem ezt, pont a felbontása miatt:

    DOME 95A

    Nekem nagyon bevált, töltöttem fel a YT-ra tesztvideókat is, merem javasolni. Bár most drágább, mint amikor én vettem, mert akkor 69,99 volt.

  • f4lcon

    őstag

    válasz bajvan2 #5450 üzenetére

    0805 tulajként a válaszok:
    - odateszed és az ott van. adnak hozzá egy szett tartalék dupla oldalas ragasztót, ha egyszer úgy gondolod, hogy majd arrébb akarnád tenni. nekem most cserélnek szélvédőt, majd elmondom milyen volt leszedni (érzésre k.rva nehéz)
    - a kamera 1mp alatt leszedhető, de kicsit reszelni kell (szó szerint) rajta, különben alig jön ki a tartóból. én megfarigcsáltam, igy sokkal könnyebben kijön, de még sem esik ki rázós terepen sem
    - nem remeg a kép. nem tudok feltölteni videót, mert nem tudom hogyan kell kitakarni a rendszámokat az autókról és félek valami adatvédelmi bajom lesz, de a kamera annyira stabilan áll amennyire ez lehetséges.
    - nem csak 1080p-t tud, hanem a 2304*1296-ot is valóban.
    - az optika csalása miatt homályos a képe a szélén (olyan, mintha egy hatalmas halszem optikán keresztül néznéd nagy tévén, minden épület görbe is lesz) ez a technológia korlátossága miatt van szerintem, ezen nem akadok fel
    - választható beépített memóriával is, de szerintem csak 8Gb meg 16Gb belső memóriás létezik
    - ezt nem tudom, 0805-ben szerintem ez nincs
    - nem tudom
    - szerintem baromi jó vétel ha kell a GPS helymeghatározás. ha nem, akkor lehet lesznek olcsóbbak is, amik ennyit tudnak. (pl a felkapott GW01H)

    ami nekem még nagyon tetszik, hogy olyan kicsi, hogy permanensen ott hagyhatom az autóban a tükör mögött. éjjel is az utcán parkolok, mégsem törik fel az autót érte, mert egyszerűen alig észrevehető, hogy ott van. és a látótérből sem vesz egy egyetlen cm2-t sem, mert a tükör mögé tökéletesen beragasztható.

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák