Hirdetés

  • Két hét múlva Samsung Galaxy Unpacked

    ma A dátum július 10. A nagyszabású bemutatón hét terméket várunk, köztük az új hajlítható modelleket és a Galaxy Ring okosgyűrűt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiki52

    tag

    Sziasztok, van egy Philips 2236/40 lattego kávégép, amit december elején vettem, egy héttel ezelőttig semmi gond nem volt vele.
    Egyik pillanatrol a másikra egyszerre elkezdett villogni a 3 hibajelzés /ikon/, minden leirt dolgot elvégeztem, amint kávét akarnék csinálni szemes vagy daráltat egyaránt megsem nyikkan és ujrakigyullad a hibajelzés.
    Garanciális de sajnos a Philips ügyfélszolgálata és a szerviz sem veszi fel a telefont, az üzenetrögzitőre a visszahivás kérésre nem reagálnak, a webshop müködik, elvittem a Karinthy utra természetesen a szerviz zárva csak ez a honlapjukon nincs jelezve.
    Jo covid van de a Philips egy nagy csalódás az egész ...110 ezer volt a kávéfőző 40% os kuponnal.
    Esetleg ha valakinek van ötlete erre a hibára mert látszólag a gépnek semmi baja.

Új hozzászólás Aktív témák