Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz vedini #47361 üzenetére

    Nos... A fóliától többet vártam, hétvégén csinálok képet a motorháztetőről mosás után. Akkor látszik a hidrofób hatás is. Nekem július elején lett felrakva ha jól emlékszem, azóta kb 12 ezer km van benne. Nagyon sok pályázás, nyáron sok a bogár, bizony van nyoma. Azt is hozzáteszem, hogy pályán megyek amennyivel a forgalom engedi. Ugyanakkor nem a fényezés kapta a bogarat. Elvittem megmutatni egy másik fóliáshoz, hátha majd jól lehúzza a konkurenciát. De nem. Elmondta, hogy a fóliá sérül és nem a fényezés. Kérdeztem, hogy akkor nem lenne- e egyszerűbb két évente újrafényezni az újrafóliázás helyett ami sérült. Erre volt egy nagyon jó válasza: A fólia értékmegőrző, a fújás értékcsökkentő .

    A mattulást a fóliások tagadják, én pedig mivel minden nap látom az autót, nem venném észre. A külföldi vonalat nem fogom követni, már csak azért sem, mert ahogy magad is leírtad , "ideig-óráig"...
    A hús nagyon szép, kb .én is pont így szeretem. Vagy egy kicsit kevésbé átsütve. :)

    Petyyyyy
    Részemről max annyit megérne a dolog, hogy veszek valami olcsó kerámiát, kettéosztom az elejét, egyiket felét kezelem, másikat nem. A különbség ha lesz, megmutatja magát. De megint csak azt mondom, hogy hiszem, őszinte véleményt kaptam a szakembertől.

    Varshi
    A green star APC. APC= univerzális tisztítószer. [Itt] szépen le van írva, hogy milyen arányban érdemes higítani. Szerintem ezek az arányok nagyon óvatosak, tekintettel arra, hogy nem akarnak problémát. Én 1:20 van higítom, így használom bőrre, abroncsra, beltérre. Nekem még semmit sem mart meg egyik autómon sem.
    Viszont az APC is túl van lihegve. Ezt vedd, azt vedd... A nevessebb gyártók nem készítenek szar APC-t. Én ugyan nem vagyok nagyipari felhasználó, 1 literből van 20 liter az jó sokáig elég. A GS-sel nem lősz mellé. AZ APC-k többsége tömény, higítani kell. ha most végiggondolom, nem is futottam még bele olyan APC-be ami előr volt higítva.

    Na ennél már kicsit szofisztikáltabb a helyzet a műanyagápólónál. Kintre, bentre? Kintre és abroncsra nekem a KC PSS vált be a legjobban. Bentre viszont nem, nem nem. :D Én anno vettem egy liter silk milket Wolf-tól, azóta azt kenem (4 éve). Még mindig van belőle.
    Abroncsra jó még a gyeon tire Q2. Naggyon jó.
    Üveg: nagyon okos videot láttam valamelyik nap. EMberünk először zsíroldót tartalmazó cuccal áttörli az üvegeket, aztán megy rá üvegtisztítóval. Engem elgondolkodtatott.

    grizlisandor Pont a lúgos hatása miatt nem használnám előmosóként. AMúgy én túl sok hatását nem láttam egyetlen előmosónak dedikált szernek sem. LEgalábbis nem annyit ami miatt érdemes lenne használni. :)

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

  • Peti78

    őstag

    válasz vedini #47361 üzenetére

    Íme a videó. Kb. enynire hidrofób a fólia
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák