Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    rövid összegzés a BF3-ról:
    az már a CoDBO-ban is tetszett, hogy a fő történet egy megemlékezésként volt tálalva, itt egy kihallgatás során megyünk a múltba és éljük át az eseményeket. igaz, így be van betonozva mi fog történni, sebaj, de sajnos a játék az elején már majdnem lelőtte a sztori végét. az viszont a BC2-ben jobban tetszett, hogy végig a saját emberünkkel voltunk, vele éltünk át mindent, itt nem, mert a történet egyes részeihez más szereplők tartoznak. egészen jól van vezetve a történet. kicsit feldobja a változatosságot. az AI az csal, méghozzá keményen, normal/hard szinten legalábbis. nem látom őket a sánc mögül, és ők sem engem, pláne, hogy dzsindzsás előttem a terep. erre, amint kikukucskálok, már szórnak. másik példa: amikor a fal, objektum mögött egy árok húzódik, ahol végigkúszva láthatatlanul oldalukra kerülhetek, amint kezdek felkúszni az árokból (továbbra is sűrű alnyövényzet), kiszúrnak, pedig én még alig látom őket. pedig ilyenkor nem is kellene tudniuk, hogy ott vagyok, ha már lőttem, akkor észrevehetnek... harmadik példa: mikor sötétben sniperrel lövök, még nem lőttem, de már sejtik, hogy ott vagyok. másik érdekesség: csapattársakat kb. soha nem éri találat, engem folyton 1000 golyó akar szétlyuggatni. a játék kellemesen változatos, nem egész végig darálás, hanem vannak nyugisabb részek is, repülőből bombázás, csipázás éjjel, lopakodás éjjel. a területek is változatosak, jól kidolgozottak, van fedezék bőven, de a puhábbak hamar szétesnek, bújkálni, taktikázni eléggé kell, ha csak berohan az ember, akkor egyből leszedik...

    összeségében egyáltalán nem rossz, de nem is kiemelkedő, a grafika és az optimalizáltság valóban jól sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák