Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Na, én is beléptem a klubba: addig-addig nézegttem hogy 6850 vagy GTX 460 1GB, hogy a végén belebotlottam egy 6870-be 170 fontért házhozszállítással. Az ember nem mond nemet egy ilyet alkalomra :) Még akkor sem ha VTX-ről van szó, pláne hogy úgyis csak a matrica más rajtuk, egyelőre mindenki csak referenciát forgalmazhat.

    Szóval ma megjött a VTX 6870-em. Szép nagy dög. A ref hűtő eleinte nem sok jót ígért (nem szeretem ezt a venti elrendezést), de a súlya tényleg annyi mint a tesztben írták...ölni lehet vele. Viszont csendes. De tényleg. 2D alattt nincs hangja (meg kellett néznem hogy megy-e venti, mert lefele áll, és közel hajolva sem hallottam hangját. Ez em vicc vagy túlzás: tény).

    Kísérletképpen nekieresztettem egy 3Dmark2005-öt (bocs, csak ez van fent, nem vagyok mark-matyi), csak hogy nézzem hogy terhelés alatt hogyan változik a hang. Kellemes meglepetés ért: alig hallható módon emelkedett meg a zajszint (OK, jól szellőző házam van). Nálam ezzel már nyert, nekem fontos hogy a gép pötyögés közben kussban legyen (a 4850 hűtőjét is megberheltem hogy ne zörögjön...az 5770 Vapor-X többnyire csendben volt). Ezt teljesíti. Most viszont kicsit aggódok azon hogy vajon egy 7200-es Wolfi nem lesz-e kevés őkelmének. Full HD-ban játszom, szóval elvileg GPU limitesnek kéne lennie a dolognak, de vannak bennem szorongások (és kíváncsian várom Ari18 holnapi eredményeit).

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák