Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lehella

    senior tag

    Sziasztok! Pénteken vettem egy Gigabyte HD 6850 OC videókártyát, ami ahogyan olvasom itt nagyon nem javasolt :) Remélem én nem futottam bele hibás szériába és megelégedéssel fogom használni. Péntek óta naponta több órán át teszteltem játékokkal a teljesítményét. Eddigi tapasztalataim azok, hogy GTA4, Mafia2 nagyon szépen szalad rajta, fullHD felbontáson, igaz ha komoly lövöldözős jelenet van, sok résztvevővel akkor leszalad a framerate 10fps-re, ilyenkor vagy újra beállítom a felbontást és kis ideig megint jó lesz, vagy majd elkezdem csökkenteni vagy a felbontást, vagy a minőséget hogy ne jöjjön elő. Gondolom ez nem hiba, hanem ennyire képes a kártya. Ti mit gondoltok erről? GTA4-nél úgy állítottam be a grafikát, hogy 900 mb. vramot fogyasszon (minden fullon, view distance 100/35). Dirt3 vígan szalad 1680x1050 felbontásban max. grafikán, igaz itt 1920x1080 felbontást nem engedi maximum részletezés mellett. Forma1 2011 fullHD, maximum grafikán tökéletes, bár itt fps-t még nem mértem.
    Diszipációja szerintem megfelelő a kártyának, játék közben terhelésen nem megy 55°c fölé, igaz volt több is(71°c), amikor még a kártya fölött lévő házhűtő ventilátort nem kötöttem be :)
    A configom lényege, amivel használom a karit: AMD FX6100, 2x4GB DDR3, 430W Chicony táp, ASUS TA-K51 házikó :B

    [ Szerkesztve ]

    www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

Új hozzászólás Aktív témák