Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DeSanto #34198 üzenetére

    Azt írtad, alapon minden oké.:B Ki kéne kísérletezni, hogy
    mennyi tuning az, aminél még rendben van az újraindulás is,
    hátha valami érdekes eredmény jönne ki, és akkor...:))

  • _Toka_

    senior tag

    válasz DeSanto #34198 üzenetére

    Hangoltam már ezen mindent.
    Semmi sem tetszett neki.

    Egyetértek DigitXT-vel, tényleg az lehet a problémád oka, hogy a 4850-nel már sok a rendszer tuningja, míg a 9800GTX-el megfelelő volt.

    Írtam már itt, hasonló volt a gondom. Nálam az alapvető különbség az esetedhez mérten:
    - 9600GT lett 4850-re cserélve.
    - Vista ment korrektül, XP driverbetöltés előtt OK, majd betöltéskor fekete képernyő.
    Persze van még különbség, de a platform olyan értelemben mindegy, hogy minden platformon egyben vagy megy egy vas adott sebességekkel, vagy nem...

    Alapon viszont minden rendben volt. Megkerestem újra a vas végét. Vége az lett a dolognak, hogy most néhány MHz-el lassabban jár a procim, mint ment a 9600GT-vel. Mindkét op.rendszer tökéletes.

    Persze, megértem az álláspontod, mert míg nálam a videokártyák különbségéből adódóan sokkal jobban megy minden játék így is, Nálad már, ha vissza kell venned a tuningból, nem biztos, hogy gyorsabb rendszert kapsz, mint volt előtte. Főleg, ha /pill. nem nagyon játszol. De lehet, hogy néhány MHz FSB csökkentéséért kárpótolna, ha leállításkor nem produkálna anomáliákat a gép... De, persze Tiéd a döntés. :R

    (#34220) alien_: Igazad van, ma tökéletes oda is a 4850, de ha ma vennék VGA-t, és a pénz kevésbé számítana, mint most, akkor egyrészt platformot váltanék már végre, másrészt a jövőre készülve inkább már 4870-et vennék. Nem beszélve arról, hogy valszeg már vennék egy LCD moncsit is... ;)
    Nekem egyébként még bőségesen elegendő mindenhez a 4850. :K

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák