Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Den

    veterán

    válasz Egon #38 üzenetére

    1.Önmagában a pár százalék nem érv, viszont a pár százalék z álltalad leírt szempontokkal együtt(''ár, teljesítmény, megbízhatóság stb''), már az.
    2. így van elvi kérdés, pont az előző mondatom miatt (minden proci erősebb mint amire szükség van...). Azaz van választásom, és a jelenlegi helyzetben az amd-nek köszönhetően figyelembe vehetek ilyen szempontokat is. Korábban ezt az ''elvem'' feláldoztam a tejesítmény oltárán és intelt vettem, jelenleg viszont nem kell.
    Az autós hasonlat tényleg nem tökéletes viszont szemléletes. Két terméket vagy úgy hasonlítunk össze hogy a rendeltetés szerű hasznélat melletti teljesítményüket nézzük, vagy mind a kettőt eredeti üzemmódtól eltérően használva. Az meg nekem spec nem érv hogy egy termék jobban bírja a nem rendeltetésszerű használatot mint a másik.
    Egyébbként a teljesítmény az átlag fehasználónak mindenre elég. A hozzászólás lényege az volt hogy ha elvi,vagy anyagi szempontok nem számítanak, mindegy milyen procit vesz valaki, tökéletesen elégedett lehet vele.

    Egyébként erre a renkarnéciós tanfolyamra hol lehet jelenkezni, én is kipróbálnám :) .

    www.simson4t.hu

Aktív témák