Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz thyeby #25909 üzenetére

    Köszönöm!

    "Az SCS-n már szerszám nélküli lapbefogás van, szerintem ez az egyetlen plusz az elődjéhez mérten."

    Hát, ha plusznak lehet nevezni. Jobban bízok a hagyományos, imbuszkulcsos laprögzítésben, de én már csak egy ilyen régimódi, konzervatív csávó vagyok. Pláne, amennyiszer én cserélem a lapot, nem jelent időben sem különösebb pluszt. Egyébként azért kérdeztem ezt a típust, mert újonnan találtam 40k-ért is egyet.

    "kapsz hozzá jó pénzért vezetősínt, meg arra illesztőt - de azt hiszem kiveséztük, hogy nem való steller mellett vágni dekopírral."

    Kb. 3-4 stellerem kallódik a műhelyben, mind vadi új, egyetlen egyszer sem használtam őket. :)

    "Hanem inkább ezt pölö, most 15-el occóbbér-igaz garancia nélkül."

    Tetszik ez a makita, de mi a biztosíték, hogy tényleg csak kiállítási, nem pedig mondjuk refurbished. :F

    "Ám így már alaposan elszálltunk az előirányozott 30 ezer pénzedtől."

    Nagyon max, 50-ig elmehetünk, ha valami szuper vétel van, amivel életem végéig, tehát még kb. 80-90 évig elvagyok, sőt, az unokáim is örökölhetik! :D

    "Várj ki a német ebay-on egy szép állapotú Hilti WSJ 750-esre."

    A külföldi vételeket kizárnám, bár biztos lehet nagyszerű vételeket kifogni.

    "...és akkor meglátod, micsoda ég és föld különbség van az orosz csoda (használtam azt én is), meg a valódi dekupír között."

    Mint már mondottam volt, azért, mert jelenleg a 2 oroszt használom, az nem jelenti azt, hogy csak olyannal dolgoztam világ-életemben. :) Nagyon komolyakat is megismerhettem, a legjobb egy olyan festo volt, mint amit linkeltem, de volt Bosch gépem is, meg Makitát is használtam már. A típusokra már nem emlékszem, de nem belépő szintek voltak.

    Kicsit félek a használt gépek netes vásárlásától, csak személyes átvétel és kipróbálás esetén mennék bele. Úgyhogy olyat kell keresnem, ami a környékemen van, hogy elmehessek megnézni, kipróbálni. Ha találok ilyet, majd idelinkelem véleményezésre. (Egyébként Eger.)

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák