Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali923

    tag

    válasz hali.papa #22539 üzenetére

    Tavaly év végén jártam körbe ilyenért az internetet, sajnos itthon sehol nem találtam. Külföldön sok helyen árulják, az ebay-en találtam olyat is, amit 3$(!) alatti áron adtak volna, csak a szállítás lett volna ennek a többszöröse. Ez itt pl. nincs 5$, de a szállítás 62...
    Végül itt találtam a legolcsóbban. Itt is csak azért, mert karácsony előtt ingyér ideszállították. Azóta is kapok tőlük időnként emailt, ahol ingyenes szállítási akcióról írnak. Ha valaki tud olcsóbban, én is kíváncsi lennék a lelőhelyre, bár én most bevásároltam belőle.
    Egyébként meg helyettesíthető ez a kütyü saját gyártású szorítókkal, abból is van a youtube-on bőven (pl itt egy.). Én is csináltam ehhez hasonlót jó hosszút (kellett ragasztanom 180centis sötétítő táblát), de ez sem rossz, ezt kisebbekhez használom.

    [ Szerkesztve ]

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

  • Pydew

    csendes tag

    válasz hali.papa #22539 üzenetére

    Nekem ilyenem van:

    http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=800740

    4darabot rendeltem, 2 nap és kint volt. Nem rossz, elég erőset tud szorítani, viszont egy nagyon fontos dolog van, hogy a 3/4" csőből ha tudsz, vastagfalút kell venni. Ha túlhúzod, letépi a menetet a csőről. Én kétszer játszottam ezt el, azóta jobban figyelek a szorításra. Azóta jól működik, csak amikor úgy érzed, hogy okés, de még egyet azért húzol rajta, na az lesz az a pillanat amikor a menetet letépi. Vastagabb falú csővel ilyen probléma nem volt. Brutálisan erős.

    Unimaxnál is lehet venni.

    http://www.uni-max.hu/szorito-fa-alkatreszek-ragasztasahoz-2-db/d/

    Nemtudom, hogy itt a két darabot úgy értik, hogy kettő teljes szorítót adnak, vagy mivel egy szorító 2 darabból áll, azt adják ennyiért. Ha az első eset van, akkor jobban megéri mint a conrados, ha nem akkor a conrados a jobb ár. Minőségben gondolom ugyanaz.

    Én nem mentem a körülnézésnek az unimaxosnak, mert addigra berendeltem a conradosat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák