Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz thyeby #6449 üzenetére

    Szia

    Ennek a gépnek is van kotyogása nem nagy , ha nagyon neki feszülök akkor akár el is tudnál deformálni a vezető sín rendszert de vágáskor nem éri oldal irányú terhelés a gépet ha nem csinálok úgy mint a Metebo-nál :DD
    A Dewalt 707 azért nem jó mert az nem felső" karos "gép ez azt jelenti hogy a futó szánja nem függőlegesen áll ezért nem lehet vele a vállazni " remélem érthető voltam " .
    A mesteremnél van ebből kettő darab is, nagyon csendes mert ékszíjas a meghajtása de nekem nem nyerte el a tetszésemet pedig a Dewalt gépeket kedvelem .

    A FESTOL Kapex gérvágója teljesen kihúzva se kottyan
    Nekem sikerült ezt a gépet is kipróbálni és ez is mozgott egy kicsit teljesen kihúzva .
    Festoo stand mellett állva egy beszélgetésre lettem figyelmes miszerint a gép egy év használat után elállítódott és a 90 fok már nem 90 és a 45 fok is csal , a területi képviselő megnyugtatta a tulajt hogy ez természetes ezért vannak a gépen állító csavarok ilyen probléma esetére egyszóval egy márka sem tökéletes .
    Egy másik beszélgetés két Dewaltos üzletkötő között zajlott valahogy így hangzott hogy ezek még a piacon vannak azt hittem rég eltemette őket a lószar a drága gépeikkel együtt :U

    A régi gérvágómat eladtam már 40 ezerért .
    A vásár alatt kicsit panaszkodtam a márkaképviseletnek hogy mi történt velem és megígérték hogy ingyen bevizsgálják a gépet és ha garis akkor meg is javítják , az új tulajnak elmondtam hogy hová kell vinnie Vácon a gépet forgalmazóhoz és majd a jövő
    héten kiderül hogy mit tudnak vele kezdeni

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák