Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz pali923 #55264 üzenetére

    Nekem is ez a gondom, hogy 10+ éve még vettem B&D szerszámokat és egy ideig kedveltem is őket de akkor még alap dolgokat csináltam csak, majd elkezdődött az elhalálozásuk és mára csak a felsőmaró és a kisflex használható, tény, hogy a felsőmaró kiválóan, A kisflex meg kefe csere miatt van szétbontva csak még nem raktam össze, illetve 1x igen, de szikrázik ami lehet hogy azért van mert nem kopott be a kefe de szétszedtem megint mert így nem vidám üzemeltetni.
    A DeWaltok mondjuk általában jók, nekem inkább kiegészítőkben van belőle sok, azokat szeretem.
    A Stanley valóban épp ugyanabba a tulajdonosi körbe tartozik ezt tudom, de prémiumként árulják, mint a dewaltot csak kicsit olcsóbb, de vajon tud e annyit. Van ismerős akinek van pár fatmax és imádja őket de ezek nem vágásra alkotott szerszámok s a parkside fúrók is jók szóval az alapján nehéz ezt megmondani. Félek tőle inkább azért, mert szétszedtem a B&D gépeket amik elromlottak és olyan megoldások voltak benne, hogy fontos dolgok műanyagból, vagy eleve homokóra szerűen elvékonyodó rögzítők amik persze ott is törtek el nálam is pl a deltacsiszolónál. Ez pedig ha egy gépgyárnak megy az egyik saját márkája kapcsán akkor nem tenne ilyet egy másik márkájával csak azért hogy ne 5 év múva vegyem a másikat? Lassan meggyőzöm magam :Y

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák