Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz runner 125 #51282 üzenetére

    Egyre jobban értlek. Mégis, szükségem van némi pontosításra, mert gyanítom, hogy te túlragozol valamit.
    Most ez egy 2 méter hosszú, és 20-30 centi széles rétegelt lemez oldalnézeti rajza?
    Onnan sejtem, hogy az, hogy te ezt csiszolással gondoltad kialakítani.
    Nos, ha eltaláltam, akkor izé. Akkor sokkal egyszerűbb ennek a kivitelezése, nem kell olyan hosszan csiszolnod sem semmit. És szerintem drága rétegelt lemezre sem lesz szükséged hozzá, hanem elég lesz egyszerű deszka alapra (ami 2 m hosszú egyenes) 20-30 centinként felrögzíteni keresztbe az általad lerajzolt, de nem csiszolt, hanem dekopírral, vagy szalagfűrésszel pontosan kivágott arasznyi kis pószpász fákat.
    Ha nem érted teljesen, gondolj egy AN2 repcsi vázszerkezetére. Ha egy Ancsa 50 évig működik ezzel a módszerű felépítéssel, mi több, repül még ma is, és gyönyörű, szabályos, mérnökien kiszámolt aero-ívektől kecses, és pontos, akkor már csak megfelel ugyanez egy kerítés vízlepergetésére is.
    Egyébként ha jól értettem, hát igen egyedi, nem tucat dolog ez az elképzelésed. Nem minden napi látvány az biztos.

    Az alu az nem bádog. Azon vannak mindenféle tudományos modern bevonatrétegek egymás hegyin-hátán vagy öten is. (pölö Lindab) A bádog az a cinkkel horganyzott vaslemez, vagy a bömösöd kasznija, ha ZZZ vel kezdődik az alvázszámod.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák