Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz Joshi #57192 üzenetére

    OFF

    Szerintem én is megnéztem mostanában ezt a verziót, bár lemezen is megvan már jó ideje.

    Viszont valaki ezt írta hozzá kommentben (gondolom, ugyanabból a tékából vetted ki te is, mint én...):
    "NINCS lossless magyar hangsáv egyik vacak bontonfilmes kiadványnál sem ezen régi filmek esetében, nemcsak a 30 évvel ezelőttieknél, ennél sem... Még valami értelme is lenne ennek a BD25-nek ha nem a DTS-HD-ba csomagolt dvd-s szinkront hagytad volna rajta. ... A dvd-ről szedett ac3 megbolygatva, az erősebb hanghatásoknál a csúcsok kicsit kiemelve, nincs újramixelve, semmi, ezt egy kis dinamika fokozással vagy decompressorral is elérhetjük... a lényegen nem változtat mert minőségre nem lesz jobb, pláne nem lesz lossless az ac3-ból res-ben nyújtott hangsáv."
    Szóval ha ez igaz, akkor ez is csak sima DD 5.1, de tény, hogy ez is nagyon jó volt már a DVD-változaton is.

    Én is bírom a tengeralattjárósdit, naná, hogy az U-96-ot is - milyen kár, hogy az képben még az eredeti gyári BD-lemezen sem túl acélos. Viszont mint film, no. 1.

    ON

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák