Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    sziasztok!

    Vettem egy ilyen asus csodát, és mit ne mondjak, nem vagyok különösebben elragadtatva :(
    A netes letöltés jól megy, azzal nincs gond, de a rádugott USB elérése LAN-on keresztül, enyhénszólva katasztrófa. Max 16MB/sec-el megy a másolás úgy hogy a PC-ről gigabiten keresztül vagyok rákötve a routerre. Ez a szám simán lemegy 4-8MB/sec-re amikor még 10MB/sec-el töltök is torrenten (mármint a PC-n). Márpedig a routernek ennél SOKKAL többet kellene tudnia kezelnie, arról nem is beszélve, hogy mivel a PC-n megy a torrent, ezért ez egyáltalán nem érinti az USB teljesítményét. A gigabites LAN ugyebár elméletileg 125MB/sec lenne (gyakorlatban ennek még a fele is 60MB), és a 10MB/seces letöltés + 8MB/seces másolás ennek a közelében sincs :(

    A másik amit nem értek, hogy mi van a fájl méretekkel? Az USB vinyón már most is 4-25GB-os fájlok vannak, amiket szépen kezel, de amikor SMB-n keresztül másolok rá 6 GB-os fájlt, akkor 4-nél "elfogyott a hely a lemezen" hibát kapok...

    Tudnátok segíteni? Lehet hogy benéztem valamit és csak az én hülyeségem ez az egész :(

Új hozzászólás Aktív témák