Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz blakey #12223 üzenetére

    nekem asusokon meg pont a 80 mhz-es 100-ason landolt 160 mhz-ről a radar miatt, és kb. ott is ragadt, gond nélkül, ha nem nyúltam hozzá. az összes csatornáról azon kötött ki magától max pár nap után. rossz időben pár órát ha kibírt.
    az ax92-esen is. az pl. 100-ason nem is hajlandó 160 mhz-et adni, csak felette. 160 mhz/100 beállítással 80 mhz 112-esen landol. most épp azon is használom egy jó ideje, befejeztem a legyen gigabit wifin projektet.
    a tp linkek csak 100 alattra dobták magukat pár nap után, a 160 mhz megmaradt. ott egyébként nem tudtak annyit mint 100 és felette szimpla 80 mhz-en. az ax92 nem is rakható 100 alá.
    nálam az jött ki, meg sokaknál világ szerte külföldi fórumokon, de itthon is bőven van rá példa, hogy pénzpazarlás, jobb esetben meg időpazarlás ez a 160 mhz. nekem mindkettőből kijutott. jobbára csillámpóni lett lóbrénóval szarv helyett a fején. én inkább lemondtam a a wifis gigabitről a közel gigabit javára, mert meguntam a bohóckodást.

    #12224 woodworm
    nekem nem rögzült végül a csodakód az nvram-ban, hogy újraindulás után ne legyen újrakezdődve a szívás, igaz, csak kíváncsi voltam, mennyit tudna ezeken a rútereken a transmission.
    meg kb. 1x futottam neki, mert annyira utána már nem voltam kíváncsi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák