Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    Hello srácok, fontos kérdésem lenne, a másik gépemben is egy P5B van de ott csak egy E1200 cpu-val, ma tuningoltam rajta egy kicsit, mert apumnak kevés volt, míg nincs rajta rendes hűtő csak a félmagas gyári addig 266-os FSB-t adtam neki így 2,13GHz-n ment meleg volt 60°C fokos 1,22V fesz. volt neki orthos ment 2,5órát, de gondoltam veszek le a feszből, 1,2V adtam a Biosba neki ,így terheléssel 1,152-1,160V között ingadozott a feszültség, Orthos ment 3órát semmi hiba, viszont az zavart egy kicsit, hogy terhelés nélkül 1,176V-t kapott a proci, Everest/CPUZ is ugyan ezeket az értékeket mutatták, kérdésem az lenne hogy normális az hogy terhelés nélkül több feszt kap?Az oké hogy a lap droppol....mert amikor 1,22V-t kapott akkor terhelés nélkül meg 1,26V-t kapott, BIOS-ba beálított érték pedig 1,285V volt.Normális ez?Mert az én gépemen(adatlapom) terhelés nélkül 1,17V-t kap a procim, igaz itt nálam auton van a feszültség, de az is tény hogy a másik gépembe nem csinálja a kétszer indulást a gép, mielőtt nem adtam neki fix feszt, addig az is csinálta.....Köszi előre is.

Új hozzászólás Aktív témák