Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rodzser Mór

    senior tag

    Helló!

    EeePC 1015 BX netbook (még mindig) a gépem. 320GB-os WD HDD van benne, 2 GB RAM, Win7 Enterprise oprendszer van rajta. És gyakran hallom, hogy "elindul" a vinyó, mintha felpörögne álló helyzetből, kb 0,5-1 percenként (igazából nem mértem meg, lehet hogy sűrűbben, lehet, hogy ritkábban). Van is hozzá speciális hanghatás, ezt most nem tudom bemutatni :)
    Szóval amikor így felpörög, akkor megakad az aktuális folyamat 2-3 mp-re, amit éppen csinálok a gépen. Azaz pl ha pdf-et görgetek, weblapot görgetek, vagy excel táblázatban görgetek, vagy lépkedekek a cellák között stb. Egyre jobban idegesít, hogy ilyenkor akasztja a folyamatot.

    Lehet ezen javítani, vagy kiküszöbölni ezt a jelenséget?
    Az asztali gépemet már nagyon rég használtam, de ott mintha nem volt ilyen akadás, pedig az már 11 éves gép. És amikor még volt céges laptopom (HP) ott sem emlékszem ilyen akadásra.

    Amúgy videó vagy zenelejátszást nem akasztja meg. Gondolom, mert ott olyankor folyamatosan mozgásban van a vinyó, nem kell felpörgetnie.

    Nálatok nincs ilyen?
    Minek köszönhető ez a jelenség? Egyre jobban idegesít és hátráltat! Légyszi segítsetek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák