Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0l1ka

    aktív tag

    válasz ViZion #3127 üzenetére

    Rendben köszönöm, igazából minden segítséget elfogadok ,mert én kifogytam ötletekből . most memtestet futtatom!A HDSentinelt azt lefuttattam az előbb , de minden ok volt , csináltam egy rövid ön testet és minden oké volt ,100% na meg hibás szektort sem talált.! Bootolást is próbáltam állítgatni ahogy mondtad .ezt a TPM-et viszont nem találtam.. első próba sikeres volt mert bootolt egyből hiába kikapcsoltam pár percre de ez másodjára megbukott ,viszont most egy ilyen jelenség volt hogy bejött az asus logo tovább ment csak épp ott meg is állt :F semmi reakció semmi piros led a ventik pörögtek , monitor sem kapcsolt ki de nem történt semmi ..aztán restart és semmi baja megy rajta a memtest :U kérdés ha visszaküldöm , vajon nekik beindul e egyből meg jönnek hogy semmi baja a lapnak ,fizessek stb..nem bosszantana ennyire ha kimeredne végleg ami hibás ,mert hát Istenem ,de így hogy hol indul hol nem :F aztán néha a ledek úgy világítanak ,hogy volt már mikor úgy állt meg , hogy ram-nál világított volt úgy hogy a processzornál ,meg volt a boot device-nál is..igaz legtöbbször a vga ledje világít

    [ Szerkesztve ]

    <-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->Célom .: Egy olyan rádió csatorna üzemeltetése, ahol a nap 24 órájában adásszünet van !!

Új hozzászólás Aktív témák