Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2145 üzenetére

    Nagyon rendes toled, hogy ennyit foglalkozol a temaval, de szvsz feleslegees.
    A videon latott stutterek vszeg a monitorom es az nvida miatt van, neha mukodik rendesen aztan egy ujrainditas es oda az egesz. Ma sikerult ugy megcsinalnom, hogy ment rendesen, de minden mas jatek kifagyott...
    Mivel azokkal tobbet jatszom, - sot mar csak azokkal - ezert visszaallitottam.
    Amikor viszont ment rendesen az ACC, ugyanugy voltak stutterek/laggok a jatekban, szinte ki lehet kenyszeriteni, ha nem idealis ivrol fordulok, megcsuszom, vagy epp veszfekezem...
    Ha erre azt mondja a kunos, hogy a 3800x keves a jateknak, akkor kapjak be es menjenek vissza programozo iskolaba. :)

    Az oldalt koszi, de ugyanezeket mar vegig jestzottam, es a no vsync, freesync on, rtss crop volt a legjobb a jateknak az 1.6.0 ig. Onnantol a vsyncet be kellt kapcsolni es akkor volt jo, utana az 1.6-2 tol meg mar sehogy sem jo.

    En elengedtem ezt a jatekot. En szeretem elvezni a gamekat es az abszolut nem poen, ha orakat a setupokkal jatszom es tesztelgetem, hogy igy milyen , ugy milyen. En egy lusta szar vagyok, elinditom es jatszom, ha ez nem jon ossze akkor kuka es masfele nezelodom.

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák