Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • guminyúl

    tag

    válasz hBR #9 üzenetére

    Hát, ha nagy és fáj nagyon, akkor irány a körzeti orvos vagy szemész (főleg, ha nem látsz :) , bár szerintem ez csak a szembekötéstől van/volt). Szerintem nem gáz, ismerek olyat, aki hasonló(ugyanilyen) problémával kűzd. Két nap kézmeleg kamilla borogatástól/törölgetéstől elmúlik. Ha orvoshoz mész és ad valamit, érdemes utánanézni mit is kaptál, mert nem biztos, hogy javít a dolgon. Zsebkendő helyett két pamacs vatta is megteszi hanyat fekszel és élvezed, hogy a meleg kamilla egy percig a szemeden van, aztán egy kicsit rányomva a vattát kitörlöd a szemed, vatta eldob, csere.

    És nem bámulni a monitort egész nap. :((( :D

  • somé

    őstag

    válasz hBR #9 üzenetére

    A betegség rendes neve:jégárpa.A tavalyi évben 3x ''műtöttek'' ilyennel.Az alsó szemhély mögött egyre duzzadtabb lett,semmi nem használt,se kenőcs(szakorvos által írt),se más.Egy idő után ''betokosodott''-így mondták-(kis kemény hólyag szerű bigyulák)tehát maradt a beavatkozás.Helyi érzéstelenítés,felvágás,kikaparás-tisztítás:O.Az egész úgy 15-20 perc.
    Hogy mitől?Nekem valószínű a huzattól,portól,mivel sofőr vagyok egy építési cégnél..

    A fantáziához intelligencia szükséges.

Aktív témák