Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz TigerCat #12521 üzenetére

    Szia,

    majd' egy éve Match használó vagyok, így megpróbálok mindegyik kérdésedre válaszolni.

    "metaadataim, album borítóim megmaradnak?"
    Igen, amíg a helyi adataid megvannak, addig semmit nem változtat rajta. Viszont ha egyszer valamiért letörlöd az adott albumot a gépedről, és a match-elt változatot húzod le később a Store-ból (de gyönyörű magyar mondat!), akkor olyan formában töltöd le majd, ahogy a Store-ban is megtalálható.

    "Az albumok összetétele nem változik?"
    Nem fog változni. Ha jól értem, ezeket a dalokat te rendezted egy albumba, ugye? Ebben az esetben szintén az igaz a dologra, mint az előző esetben: amíg a gépeden vannak a számok, addig nem nyúl hozzá, ha viszont letörlöd őket, akkor amikor újra letöltöd a match-elt zenéket, azok már lehet, hogy a Store-beli megfelelőjük alapján másik albumhoz lesznek rendezve. Ilyen célra (ti. különféle zeneszámok egyszerre történő kezelésére) egyébként szerintem a playlist jobb választás.

    "Rengeteg eredeti audio CD-t begrebbeltem (mp3, 320kbs). Azok minősége nem lesz rosszabb ugye?"
    Nem változik. Ha később újra le akarod tölteni, akkor viszont 256kbps AAC fájlokban fogod tudni ezt megtenni.

    Ha van még kérdésed, szólj és megpróbálok rá válaszolni.

    Szerk.: Xero megfogta a lényeget egy mondattal, én meg nem olvastam. Mindegy, most már itt marad. :)

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák