Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • estikornel

    tag

    Kis szokásos rivjúv a legutóbb ajánlott Kanon és Angel Beatsről:

    Kanon:
    A Clannadhoz hasonlóan nagyon lassan indul be, az első 4-5 rész elég lapos volt, alig mutatott a karakterekből valamit. Innentől kezdve szerencsére beindult a sztori, elkezdtek kibontakozni a karakterek és egyre többet tudtunk meg a múltjukból (a prológusok szintén ismerősek a Clannadból, majdnem 1:1-ben). A végét pedig nem szeretném jobban kifejteni, rég nem okozott ilyen szívfájdalmat egy sorozat sem, pedig néztem párat ajaj..

    Angel Beats!:
    Két nap alatt néztem meg, az első hat rész után majdnem abbahagytam, nekem nem volt szimpatikus a megformált világ amiben játszódik. (A Plastic Memories például nekem jobban tetszett ebből a szempontból, bár ti lehet hogy más kategóriába sorolnátok, egyelőre ahhoz tudom hasonlítani). Viszont nem bántam meg, hogy ma végignéztem a karakterek saját történetük tetszett leginkább, ellenben a fegyveres jelenetekkel. Zeneileg tényleg nagyon ott van, az ending songját előbb kezdtem hallgatni mint a sorozatot nézni.

    Következő talán a Tokyo Magnitude lesz, vagy az Air. Köszönöm az ajánlásokat, teljesebb lett velük az élet. :)

Új hozzászólás Aktív témák