Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #26097408

    törölt tag

    válasz tildy #30153 üzenetére

    De biztosan menn akkor ezek szerint
    A kerdesedre valaszolva sehogy nem tudnek annyit kifizetni de nem is mondtam ilyet. Igen a mortgage-em sem annyi ezt jol sejted.
    Amugy nem tudom mit vergodsz. Senki nem fogott fegyvert a homlokodhoz, hogy ennyi penzt kiadj ezekre szerintem vagy hogy csilliomillioert vegyel lakast ott ahol sosem voltak olcsok az ingatlanok. En elvbol nem adnek ennyit ki se bolcsire, se sulira, se hazra, plane nem lakasra ha van masik alternativa, olcsobb alternativa akkor minek szivassam magam.
    Ez olyan mint a YouTube Premium elofizum ami 15 lenne ehelyett fizetek 2,5-et. Mondjuk megoldhatnam hogy ingyen legyen de az mar nem legalis. Vagy hogy nem fizetek elo Netflix meg egyeb anyamkinyjara mikor ezeket ingyen is meg tudom oldani, esatobbi. Persze van olyan aki szivesen kiad ennyi penzt mert nem szamit (en orulok neki hogy ezt te megteheted) es van aki okosban megoldja.
    De nem megyunk sehova szerintem ebben a temaban, te nem latod az alternativakat a megszokott kenyelemtol en meg nem ertem meg ezt. En igy elek, te ugy. Lepjunk tovabb.

Új hozzászólás Aktív témák