Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz t72killer #36438 üzenetére

    Hogy ha valami jól reprezentálja milyen is az angol orvosi szinvonal, akkor az az NHS fogászat. Ha jót akarsz magadnak, akkor maradj távol. Friss élmény, hogy kb. Egy hónapja elég randán begyulladt az egyik fogam, ami amúgy néhány éve “kezelve” volt, csak annyira hitvány munkát végzett az “orvos” hogy mostanra szinte csak kiműteni lehet, ráadásul az a praxis azóta meg is szűnt, igy emergencyre kellett menjek. Fizettem 28 fontot, cserébe annyit kaptam hogy az orvos rámnézett, felirt antibiotikumot és egy tanácsot, hogy menjek haza, lévén mondtam neki hogy magyar vagyok és 4 héten belül csináltassam meg, mert ezzel ő nem tud mit kezdeni. Pfff, köszi.

    Néhány hét múlva bejutottam egy közeli NHS fogászatra, de ott is annyit csináltak hogy lehúztak 23 fonttal csak hogy rámnézzenek, megállapitotta a doki hogy 3 fogamat ki kell műteni, ami kb ezer font. Én pedig köszöntem szépen, de mondtam hogy ezt inkább otthon elintézem. A 8 év alatt mióta itt élek, egy valamit megtanultam. Az itteni fogorvosotól mentsen meg az isten. Mert sokszor nagyobb kárt okoznak, mint segitenek, cserébe mostanság jól le is húznak. És amikor már az itteni orvosok is csak bátoritanak hogy menjél haza és otthon csináld meg azt amit itt is el tudnának végezni, az elég beszédes, és én inkább nem kérek ebből.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák