Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    A témához kapcsolódva, London City Island és Goodluck Hope nagyjából kétezer főt számláló zárt Facebook csoportjába feltettem a képet és mindössze annyit írtam hozzá, hogy "Please take this seriously.". A reakciók, amik érkeztek számomra csak megerősítették azt, hogy az emberek tényleg ignorásnak és engedetlenek. Mikor mentem át bevásárolni Canary Wharfra megláttam a sziget déli kijáratánál, ahogy haladtam tova, ahogy egy fiatal fehér srác átvesz vagy átad valamit egy maximum tizenhat éves, ránézésre bangladesi, tetőtől talpig tréningruhába öltözött srácnak, aki bicajjal érkezett a helyszínre. Elég nehéz volt bármi másra gondolni, minthogy drog és pénz cserélt gazdát, ami számomra felháborító, hogy fényes nappal ez zajlik egy állítólag elit környéken, ahol családok is laknak és mászkálnak. Bezzeg, ha rászóltam volna a kissrácra, hogy mégis mi a fenét képzel, akkor még a végén engem vettek volna elő rasszizmusért (mert a cancel, illetve snowflake culture az ugye így működik, főleg a világnak ezen a részén, amitől hányok konkrétan).

    Íme a reackiók: [kép] [kép] [kép]

Új hozzászólás Aktív témák