Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Srácok,egy triviális kérdésem lenne: tegyük fel,itthon dolgozik az ember,felmond,kimegy UK/IRL-be dolgozni.Eddig ok. Adózni ott fog,ahol dolgozik,ergo ha pl. 2008-ba 0Ft magyarországi jövdelmem volt,akkor arról kell adóbevallást benyújtanom. De,ha mondjuk én március végéig dolgozok,tehát március végéig van magyar,adózott jövedelmem,ami történetesen a legmagasabb adósávba esik,akkor többet von le munkáltató,mint kellene!Ezt csak a 2008-as adóbevallásban tudom visszakérni,márha lehet?

    Másik,hasonló kérdés a magyar magánnyugdíjpénztárral ekkor mi lesz? ugye abba 0Ft befizetésem lesz.De későbbiek során mi történik a magánnyugdíjpénztár számlámmal? Ott pihen,amit eddig befizettem? Tudok hozzá kinti fizetésből befizetni? VAgy hogyan?Nem nagyon vagyok ebből a szempontból képbe,de mielőtt kiutaznánk,jó lenne ezt is elrendezni,képbekerülni.

    köszi
    Bali

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák