Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petek

    tag

    Kimondhatatlanul duhos vagyok. Mar evek ota hasznalom az amazon prime-ot, es eddig nagyon elegedett voltam vele. Erre most a citylink 3x atvert 2 nap alatt. Annak aki nem tudna, az amazon prime arrol szol, hogy egy fix eves dijert garantaltjak a masnapi kiszallitast a sajat maguk altal eladott termekekre, ha bizonyos idopont elott rendeled meg. Szoval aloszor is tegnap elott rendeltem valamit tegnapi kiszallitassal, de csak ma jott meg. Aztan tegnap is rendeltem 2 dolgot ( egy jatekot amit mindig bedobnak a postaladaba, es egy vizforralot) mai kiszallitassal. Egyik sem jott meg, de a lenyeg csak ez utan jon. Tesom egesz addig otthon volt, amig en haza nem ertem. 4 ora korul gondoltam ranazek a delivery trackingra. A vizforralo a futarnal volt, a jatekot pedig megprobaltak kezbesiteni delben az info szerint. Itt mar merges lettem, mert ez egyertelmu hazugsag, hiszen, ha megprobaljak kezbesiteni, akkor bedobjak a postaladaba, es kesz. Aztan most ujra megneztem az infot. Azt mondja, hogy mind a ketto ki lett szallitva 4:39-kor. Na itt ''eldurrant az agyam'', hiszen semmit nem kaptam, pedig itthon ultem. Egyertelmuen atvertek, netan kiraboltak. Persze nagyobb a valoszinusege az atveresnek. Azt gyanitom, hogy hetfon megkapom majd a cuccokat, csak a futar azert tette be kezbesitett statuszba, hogy megfeleljen a masnapi kiszallitas kovetelmenyeinek, kulonben nyilvan penzt von le a cegtol az Amazon. De ezt most nem fogom annyiban hagyni ( az elmult rovid idoszak egyeb esemenyei miatt amugy is megrendult a bizalmam az itteni ''renszerben'' ) Hetfon elso dolgom lesz, hogy felhivom a city linket.
    Mindezt azert is irtam le ide, mert nemreg egy masik kedves forum tarsnak is gondja akadt eppen a fent emlitett ceggel, tehat nem art ha masok is tudnak a megbizhatosagukrol.

    In vino veritas

Új hozzászólás Aktív témák