Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz sith7 #32232 üzenetére

    Röviden:
    AR - kiterjesztet valóság.
    A távok valós távok ergo ez nem otthon ülős játék!
    Oda kell bandukolni mindenhez. 100 méter mindennek a távja ahonnan már eléred. Kivéve safe housek ha te építetted akkor az valami 150-200.*

    Ládák (supply drops) - coint, energiát adnak, 30 perc a reset idejük.

    Zombik - coin, random kártyák

    Ember + zombi - segítesz a muksónak, itt nem feléd hanem a túlélő felé mennek majd ha lassan takarítasz fel akkor a túlélő megölik. Ha megmentetted safe houseknal letudod adni jutalmamért. Busz fejlesztés növeli a max. túlélők számát akiket egyidőben tudsz "terelgetni" ezt jobbra fent látod.

    Infestition - több zombis ikon, itt 3-5-6 etc. szint van, amiket ha mindet megcsinálos rewardot kapsz, egy garantált rare kártya és építőanyag.**(később), 8 óra a reset idő, van lvl min req és mindig csak eggyel nehezebbet kezdhetsz nem elég az, hogy lvl 6 vagy egy 6-os infesthez, ha nem teljesítettél egy 5-öst nem tudod megcsinálni.

    Raider Outpost - nincs tapasztalatom, mire elértem a szint minimumot, nem találkoztam újabbal.

    Social - team challengek, jó reward ha sikerül mins -> packok.

    **
    Te építed vagy más player, állandó, DE ha 10 napig nem töltőd survivorral megsemmisül. Ha növeled a szintet akkor reseteli a timert, ergo 10 naponta 12-15 survivort kell betenni.

    Shelter - hero kártyákat
    Armory - fegyver kártyákat
    Tradin Post - coint *
    Warehouse - perkeket * *lehet keverem.
    Ezek alapanyaga mint írtam Infestitionből jön, vagy irl currencyért vehetsz.
    És érdemes a házad közelébe vagy gyakran megfordulós helyre építkezni.

    *emiatt van a nagyobb táv.
    DE ha túl sok a POI a közelben, akkor nem enged már oda építeni ezt piros kijelöléssel jelzi majd a mappon ha építeni akarsz.
    Érdemes várni ha foglalt a környék úgyis abba hagyják néhányan idővel és a 10 nap meg pörög onnantól ugye, utána meg szabad a placc.

    Vannak napi missionok változó akár arany (prém fizető eszköz) jutalommal.

    Így most ennyit tudol össze szedni. :) :D

    Jól látható szerintem nem egy Pókemon szint, már elsőre sokkal összetettebbre készítették.

    Szrk.: az AR mód néha buggos, kamerával látnád a zombikat "irl" de nem az igazi egyenlőre.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák