Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz CHIPman #287 üzenetére

    Ejj ezek a kapcsolatok :DDD Ha nem laknál olyan messze, akkor simán összehozhatnánk a tesztet.
    A saját topikjában elégszer leírtam, hogy van egy kis lötyögése, de ha jobban meg lenne húzva, akkor hamarabb kikopna, és ez pont a határon van.
    USB hibakeresés mindig be van kapcsolva, folyamatosan nyúzom az adb-t. Próbáltam az adb reboot recovery-t is, az eredmény az lett, hogy simán újraindult.
    Amúgy igazából arra próbálok rájönni, hogy hogyan lehetne a "nyithatatlan" bootloadert kikerülve CFW-t felrakni. Mivel a branded telókon nincs fastboot mód - vagy csak nem elérhető -, nem tudok vele semmit csinálni ilyen úton.
    Igazából eddig egy Defy 2ndInit-hez hasonló megoldáson gondolkoztam, de ahogy néztem, az nagyba alapul a Stock Recoveryn, mert annak a belépési pontját módosítva tölti be a CWM Recoveryt. - Ergo ez a módszer kilőve... :O

    [ Szerkesztve ]

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák