Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    Sziasztok!
    Lassan ideje lenne lecserelni az oregecske Xperia X8-ast, es gondolkodom valami jobb minosegu kinai okoson, legyszi adjatok par tippet :)

    Igenyek:

    - ket SIM kezelese: sokat vagyok kulfoldon, igy alapvetoen ugy hasznalnam, hogy itthon csak a magyar kartya mukodne (beszedre es netre egyarant), kulfoldon a magyar mellett a kulfoldi is mukodne (beszed a magyaron, a kulfoldin beszed + adatkapcsolat)

    - 'normalis' meret, tehat nem barom nagy tepsi, az iphone4 az kb. az a meret amit el tudnek meg kepzelni

    - hasznalhato sebesseg: nem vagyok teljesitmenymegszallott, de ha neha nekiallok jatszani valami jatekkal a wc-n, akkor azert jo lenne ha nem szaggatna

    - ne legyen kinai gagyi: nem varok kis penzert Vertu minoseget, de ne utalkozva kelljen megfognom, legyen rendesen osszerakva

    - autofokuszos kamera jo lenne, vaku nem feltetlen muszaj, de elony, elolapi kamera nem erdekel

    - ne legyen nagyon draga - az utobbi 15 evben az osszes telefonomat 40ezer forintert vettem, ha megoldhato nem valtoztatnek ezen a szep hagyomanyon :D

    amire gyakrabban hasznalnam:

    - ebresztoora (tudom, nem egy nagy igeny, de erre hasznalom talan a leggyakrabban :D)
    - GPS navigacio
    - radio- es egyeb zenehallgatas
    - jatek a WC-n :D
    - alkalmankent netezes, neha chat

    iranyba tudnatok lokni egy-ket tipussal amit erdemes lenne megneznem, illetve hogy mire figyeljek?

    MOD: neztem pl. a Levono A820-at, ez tetszik, valami hasonlo erdekelne :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák