Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz LantosBerry8 #37833 üzenetére

    geekbuyingon 249 dollár, tehát pont belefér a 250-es keretbe :D

    [link]
    Én is ott vettem múlt héten, egyelőre annyit tudok róla, hogy már a repülőn van (adtak tracking numbert, tehát követhető a csomag).
    Ja, és itt a geek oldalán fenn van a 4.2.2-es frissítés. Harmadrészt ennek az eszköznek van már topicja a PH-n is. [link]

    Másik szóba jöhető szerkezet lehet még a hunyadi x900. Ez 9.7", 4:3 képarány, retina screen (eddig iPad 3 :) ), és az 251 pénz [link]

    De azt vettem észre, sietni kell, mert máshol már out of stock, meg discontinued, meg ilyenek. Én pl. így jártam a cube u9gtv-el. Mire kinéztem magamnak, megszűnt...

    Van rengeteg más típus is, pl. a geekbuying oldalán egész tűrhetően lehet keresni képméret, felbontás, processzor, satöbbi szűréssel. A gond csak az, hogy mindegyikünk csak azt az 1, max 2 típust meri (vagy nem meri) ajánlani, amivel már találkozott. Lehet, a többi is ugyanolyan jó, csak nincs róla tapasztalat, ezért zsákbamacska. Mert a proci+kijelző nem minden, ott az összerakásnál használat anyagok minősége, pár apró kiegészítő, satöbbi, és máris egy hulladék lesz abból, ami a fényképen még jól nézett ki. De azthiszem, ezzel nem mondtam újdonságot. Ugyanaz ez, mint a laptopoknál. Van vagy húszféle gyártó kétszáz laptopja, gyakorlatilag egy kaptafára, mind pont ugyanaz a hardver, és mégis más egy samu, lenovo, msi, fujitsu, satöbbi.

    Ja, igen, mindkettő rk3188 négymagos proci

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák