Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robesz107

    csendes tag

    Üdv.! Nemrég érkezett meg mini m8s készülékem. Pár nap alatt 4 frissítést kapott hálózatról. Szépen gördülékenyen hasít. 2 giga ram s905, 8 giga rom. Böngésző gyári meglepően gyors, előző s802-es boxhoz képest. Nincsenek fagyások a rendszerben, nem lépeget ki. Billentyűezet egér kombót azonnal felismerte, még a ctrl+c ctrl+v is működik! Rapoo billentyűzet egér párosról van szó, egy vevővel. Se akadozás se semmi. Most is azzal írok.Filmeket viszi, amire nekem igényem van, ez általában a 720p-sek, persze kipróbáltam full hd-val is, meg egy két 4k-s samplet. Kodit nem próbálgattam, nekem sosem volt a szívem csücske. Eddig nagyon bevált. Mx player rajta volt alapból. Aki ezen a típuson töri a fejét, én nyugodtan ajánlom. Ha kérdés van megpróbálok válaszolni, de ilyen, hogy kezeli a gamepadot, meg hogy fut rajta ez meg az a játék dologgal inkább másnak írjatok.

  • robesz107

    csendes tag

    válasz Beni2360 #462 üzenetére

    Passz, tesómtól ajándék volt. Ő intézte, de szerintem szokásos helyekről volt, még ha meg is keresem, holnapra lehet más az ára. És persze lehet valakinek átcsúszik vámon valakinek meg nem. Szóval... Egyébként kb 13e és 20e között láttam szállítással / anélkül, meg persze erre rá áfa, meg ügyintézés. Azt nem tudom, hogy megéri e anyagilag így külföldről rendelni pl a garancia miatt, de maga a típus nekem bevált. Szóval, ha valaki ezen verzión töri a fejét a sok box közül, szerintem nagyon nem nyúl mellé. [link] Erről lenne szó, lehet van ahol jobb áron van, nem tudom.

    Még a privátban jött kérdésekre, igen megy a 4 mag, nincs leblokkolva, mint a s802-nél a 4. Igen, 2ghz-en, nincs visszavéve. Cpuz-vel néztem. Nem hiszem, hogy túlmelegedne, nem láttam 71 fok fölé menni, általában 56-61c között mozgott, mikor elindítottam. Nem tudom, hogy hogyan kezeli a külső vinyót, nekem nincs. Fizikai kikapcs gombot nem láttam a kütyün, de távirányítóval kikapcsolható. Ilyenkor rendesen leállítás ablak felugrik, gondolkodik, aztán se kép se hang, kék led kialszik. Távirányítón power gomb után led világít és bootol. Nem csak a képernyőt kapcsolja le, gondolom, akkor nem kéne bootolnia sem.

  • robesz107

    csendes tag

    válasz mexel #794 üzenetére

    MXIII -ason ugyanez volt a probléma többek között nekem. Még, ha manuálisan is állítottam be, akkor sem frissült az idő, volt, hogy 3-4 óra múlva sem. Wifiről, ha frissült is, sokszor beragadt akár 5-10 órára. A popup vagy hogy hívják ablakok befagytak, az értesítések szintén. Elvileg nem klón volt, sokat emlegetett magyar boltból volt.

    Mini M8S-en ilyen sosem fordult elő az idővel.Bekapcsolás után a netről pillanatok alatt frissítette magát, és pontosan működött, pedig ott nem csak a képernyőt kapcsolta ki a távvezérlő, hanem teljesen leállt a készülék. Van egy RK3229 -es box itthon, ennek sem jelent gondot az idő. Csak képernyőt kapcsol ki távvezérlővel, de áramtalanítás után pillanatok alatt megvan a pontos idő.

  • robesz107

    csendes tag

    válasz csudri #830 üzenetére

    Már eladtam. Elég jó ajánlatot kaptam rá. Wines gépek felé kacsintgatok a szövegszerkesztő, táblázatkezelő és társai miatt. A play alapból ment, és volt fent rajta, ha jól rémlik aptoide, ami szintén alkalmazásáruház, csak belépni sem kell google fiókkal. Viszont szinte egyből dobott fel frissítéseket, na utána nem volt aptoide, és a play sem ment. Letöröltem és egy újabb verziós playt tettem fel rá, azzal ment rendesen.

    Még annyit hozzátennék, hogy több helyen olvastam és kérdezték is tőlem, hogy a WIFI tényleg csak 10megbaitet tud-é. Fogalmam sincs. Mivel kábellel volt netre kötve. De, ha wifit használnál, azért fuss egy kört a témában.

Új hozzászólás Aktív témák