Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tanácsot szeretnék kérni, picit a "bőség zavara", hiába olvasgatom a fórumokat. Amire nekem kellene egy ilyen asztali lejátszó: megbízható és stabil működés, egyszerű távirány (vagy HDMI-CEC), nyilván mindenféle média lejátszása (új formátumok, 4K sem lenne hátrány majd), andoridos app-ok futtatása (synology ds cam és egy másik, onvif camera app), youtube. Gigabit hálózatom van, ezt ki szeretném használni.
    A Beelink MiniMXIII-ról jókat olvastam, ahogy az S905+libreelec kombóról is. Ezzel kipipálva az egyik kívánságom, de még mindig ott az app-része...Szóval valamilyen dualboot, vagy androidból indítható kodi lenne - gondolom én - a megoldás.
    Elvileg az is megoldható, hogy a kodi playlistként lejátsza az ip kameráim által küldött rtsp streameket

    Szóval milyen eszközöket tudnátok nekem ajánlani? Nyilván külföldről.
    Köszönöm előre is!

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Még ismerkedem egy MXIII lejátszóval, LE009 alapokon. Jelenleg (még csak) 1 nagy problémám van, a hang terén. A setup: TV <-HDMI-> MXIII <-TOSLINK-> AVR.
    A gondom az, hogy 2.0 hangsáv felett csak akkor van hangom akár a tv-n, akár az erősítőn, ha a passthrough ki van kapcsolva - kimenetként nem is találok SPDIF opciót itt, ezt nem is értem, nonszensz. Így az AVR-re "érkező" 5.1 is csak 2.0, ami feleslegessé tenné az erősítő használatát (az erősítőn a különböző source decode opciók használatát hanyagolnám, straight-párti vagyok :) ).
    Néztem már a kodi audio settings táblát, okosabb nem lettem, állítgattam, semmi.
    WDTV Live-ról akartam váltani, a rendszer működik tehát, de lehet elkapkodtam ezzel a lejátszóval/szoftverrel, vagy nem olvastam eleget.... :F
    Amit szeretnék: a tv-n hang minden körülmények között (akár lekevert 2.0-ra), az AVR-re pedig menjen át a natív 5.1 (HD audio nem izgat, a yamaha nem is tudja, HDMI sincs rajta). A 7 éves Live tudja ezt, szóval.... ;]
    Ötlet? OpenELEC inkább, jól olvasom?

    [ Szerkesztve ]

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #9432 üzenetére

    Elég megtévesztő így a toslink port léte, bár én sem olvastam utána rendesen, ez is igaz. Nyilván ennyi pénzért nem várok mondjuk 1 kategóriával több tudást hardverileg sem, de ez ugye alap lenne 2016-ban egy elvileg fejlett hardver esetében - vagy ne legyen rajta digitális hangkimenet. Tudom, vegyek HDMI-s erőlködőt. Ott van még a vidon.me vagy micsoda, majd annak is utána kell olvasnom, hátha.
    Azért köszi a javaslatot, a biztonság kedvéért tolok egy clean install-t és rámegyek a hangra, annak ellenére, hogy a javasolt oszlop alapján volt eddig is beállítva.
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a WDTV Live-on lejátszás előtt ki kellett választani ha PT-t akartam optikán, mert különben csak a HDMI-n tolta ki a stereo hangot - na most ha ezt itt sikerül megoldani, akkor már rendben lesz a lelkivilágom ;] A kadencia-probléma amúgy a vesszőparipám általában, de zavar(t), hogy azt látom és hallom az erősítőn, hogy nem az 5.1 jelet kapja natívban.

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #9448 üzenetére

    Ezért is fogom az elejétől kezdeni, ahogy írtam. Vagy ahogy pár hozzászólással alattam írták, lehet, hogy a 007 kellene? Simán lehet, hogy én baltáztam el eddig vmit, bár nem mondanám kezdőnek magam a témában.
    Értem, de mit látsz az erősítőn? Straight módban: 2.0 vagy 5.1? Mert ugye nem mindegy... :B

  • glugi

    aktív tag

    válasz junkpod #9451 üzenetére

    junkpod és DoItYourself:

    Értem én, a straight módnál erre gondoltam, csak rosszul fogalmaztam.
    Valami nem kerek szoftver oldalról sztem. Most a következő van beállítva: output: aml-m8audio, hdmi, plusz a passthrough engedélyezve, illetve DD és DD encode, valamint DTS pipa. Erősítőn rendben van a jel, tv-n nincs hang még DD 2.0 (!) esetén sem. Passthrough ki, DD 2.0, vagy DD 5.1, nincs hang a TV-n, erősítő 2.0 jelet kap (ezt értem miért, ez van beállítva).
    Majd néhány passthrough ki-be kapcsolás után a TV-n már van hang, függetlenül attól, hogy DD 2.0, vagy DD 5.1 (!). :C
    Gáz, így használhatatlan a box.... Holnap még egy próba 007-tel, ha nem megy, akkor kalapács vagy ajándékba adom valakinek, szívjon ezzel a ...... más ;]

  • glugi

    aktív tag

    Újra itt, a téma a régi (Beelink miniMXIII), HDMI hang van vagy nincs. 007-et még nem tudtam kipróbálni, abban még mindig bizakodom....mert ez így finoman szólva is érdekes.
    Megfigyeltem, mindegy, hogy AC3 2.0 vagy AC3 5.1, vagy akár mp3 2.0, ha lejátszás közben a hang menüből (nem lépek ki a system-be) kapcsolom a PT-t, utána visszakapcsoláskor (PT ki) már nem adja ki a hangot HDMI-n egyik film esetén sem, csak ha újraindítom a lejátszót. De pl. HUN/ENG hangsávok (lényegtelen, hogy 2.0 vagy 5.1) váltásakor nincs ilyen bug. Több film hangsávját is megnéztem mediainfo-val, semmi különöset nem láttam - és persze restart után van hangjuk... :D

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #9793 üzenetére

    009 :F de még próbálgatom, megint csak egy újabb clean install után. Esetleg 007, majd ha lesz időm.

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Nekem volt gondom a miniMXIII-on HDMI hanggal pár hete (volt, nincs hangom, 009 alatt). Most volt csak időm, visszatettem a 007-et, sajnos a helyzet nem változott. Ad hoc jelleggel vagy van hangom HDMI-n, vagy nincs. DD / AC3 2.0, 5.1, DTS 5.1, AAC 2.0, MP3 2.0, mindegy. Lejátszás közben bekapcsolom a passthrough-t, aztán kikapcsolom és általában megjavul. Az erősítőn van hangom, ez a része rendben, de nem opció mindig az erősítő.
    Pl.: Tegnap végignéztem egy sorozatból 1 részt, AAC 2.0, H264, mkv, volt hang. Aztán meg akartam nézni ugyanabból a részből megint egy jelenetet, semmi, nincs hang. Reboot, PT on és off, van hang.
    Amikor van hangom HDMI-n, akkor nem recseg, nem szakad stb. a jel, így lejátszó oldali hardver hibára nem gyanakszom. Még másik kábellel, esetleg tv-vel (6-7 éves Pana plazmám van) kipróbálom, hátha az a gond.
    Van ötlet esetleg? :R

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #10995 üzenetére

    Ezt a dtb-t és a megfelelő img fájlt használtam (2 gigás modellem van). De még próbálom másik portban/kábellel/tv-vel. Nem is az a baj, hogy PT-vel csak erősítőn van hangom, hanem az, hogy ez független a PT bekapcsolásától, ahogy írtam. Holnap szerzek minőségibb kábeleket és tesztelek (ahogy a múltkor is írtam, egy már elavultnak számító wdtv live-ot cseréltem le erre a lejátszóra, annál nem volt ilyen, hogy a hdmi-n kihagy a hang - ebből arra következtetek, hogy a port a tv-n működik).
    A Kodi default annyiban, hogy csak a kadencia és az audió táblázat miatt nyúltam bele.
    @blakey: hdmi a tv-be és külön direktben toslink az erősítőbe.

    [ Szerkesztve ]

  • glugi

    aktív tag

    válasz junkpod #11004 üzenetére

    illetve @ blakey

    Bocs, nem mindig vagyok a fórum közelében. Lehetséges, hogy félreérthetően fogalmaztam: a lejátszó HDMI-n a tv-be (az a bizonyos Pana plazma), és a lejátszó direktben optikán az erősítőbe (régebbi Yamaha, nincs rajta HDMI). Minden más kábel kihúztam a biztonság kedvéért mindenhonnan ;] .
    Szóval, az erősítős rész rendben, értem az ajánlott táblázatot, annak megfelelően, illetve a fórumban korábban ajánlottak alapján állítottam be a hangot (megjegyzem, default audio settings esetén is előjött a hiba), tehát az erősítőt zárjuk ki most. A lényeg, hogy mindegy milyen a hangom (AC3, AAC, mp3 / 5.1., 2.0 - ezekkel próbáltam eddig), vagy van, vagy nincs hang a TV-n, HDMI-n elsőre - majd egy film restart, vagy passthrough on-off és van hangom, de csak adott filmnél, utána egy másiknál már megint előjöhet ugyanez.
    Most másik HDMI kábellel és másik HDMI portban vagyok, így is előjött a hiba tegnap. Elindítottam egy filmet (passthrough off, tehát értelmezésem szerint és gyakorlatilag is a HDMI-n kellene kimennie a jelnek), dolby 2.0, nem volt hang. Megállítottam a filmet, megint elindítottam és volt hang. Ahogy írtam, lejátszás közben - ha van hang a tv-n - nincs akadás, pattogás, stb., így szerintem nem lehet hardver hiba. Hogy lehetne vizsgálni még a kérdést? Prohardveres teszt videóknál ugyanez.
    LE 007 jelenleg, de 009 alatt is volt ilyen gondom. :F

    [ Szerkesztve ]

  • glugi

    aktív tag

    válasz blakey #11083 üzenetére

    Feltettem a 10-es LE verziót. Valamivel jobb, nagyobb százalékban van hang.
    Érdekességek: DD5.1 (sőt, DD5.1-EX), hdmi-n van hangom a tv-n, pause képarány állítás miatt, indít és már nincs hang. 009 esetén pár perces pause után nincs hang, DD2.0, DD 5.1 (függetlenül attól, hogy az audio fülön a hangeszköz ébrentartását mire állítom).
    Most hangeszköznél van PCM, HDMI és BT opció, a 009 alatt csak PCM vagy HDMI volt (dtb fájl megfelelő).
    PCM esetén általában van hangom a tv-n, hdmi-n keresztül.
    Másik tv-n hétvégén tudom kipróbálni, de már én is a tv-re, illetve pontosabban arra gyanakszom, hogy kb. HDMI 1.2-es lehet maximum a csatlakozója és ez valamiért bekavar az MXIII-nak, vagy fordítva.

  • glugi

    aktív tag

    válasz blakey #11885 üzenetére

    Na, sikerült egy szintén egy régebbi, Samsung PS-BN64-re rákötni, egyelőre ott nem jön elő ez a hang-mizéria, bár sokat nem teszteltem még. Visszakötve a saját Panámra, már megint bajos. Igaz, a kábelt nem vittem magammal, még szerzek egyet, hátha.

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok! Nálam volt az még kb fél éve, hogy sokszor nem volt hangom a tv-n, csak sokadik indításra (2010-es alap Pana plazma). Nos, most már 2 hete fenn van a 8.0.1j és jelentem minden rendben, mindig mindennel van hangom a tv-n, HDMI-n (kábel és más setup ua. mint régen). Jobban bírja a tv-met :P Lejátszóm: Beelink Mini MXIII 2G. :C

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Eddig S905-ös volt a családban (Beelink Mini II), ma érkezett egy MXQ Pro+ (S905X, 2/16).
    Az android felület megy, de nem érdekel, rögtön LE-re váltottam. A reset gomb (AV-ban) meglepő módon működött.
    Ugyanakkor a gyári távja nem működik. Átmásoltam a remote.conf-ot is. Több SD-vel, több LE build-del (8.2.1.2, 8.2.2.2), letöltött-kicserélt dtb-vel és nélküle is próbáltam. Próbálkoztam már az androidos zip-es boot-tal is. Van rá megoldás?
    Ja és a HDMI CEC sem megy egy UHD tévén (ugyanitt S905 ment), míg egy régi Toshibán gond nélkül irányítom a tv távjával az S905X-et. Nekem utóbbi is elég lenne... :(

  • glugi

    aktív tag

    válasz DoItYourself #29278 üzenetére

    Köszi, távirányítós problémám még nem volt, átsiklottam a pont felett eddig.
    Dmesg-re nem csinált semmit (egyedül a power on működött egyébként LE alatt), de találtam a neten hozzá való fájlt itt.

    Egyébként csak ezzel a verzióval hajlandó működni a CEC (de lehet, csak én voltam béna): LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.1.1-temp_sensor_disabled.img. Ki is kapcsoltam az auto update-et:)

    UHD-n használom, a felbontást is erre állítottam át. Észrevettem, hogy FULLHD filmnél néha-néha röccen egyet, de nem zavaróan. Ez a felkonvertálás miatt lehet? 10%-ra állítottam. Az is lehet, hogy csak a buffer, még nem néztem meg. Minden képjavító izét kikapcsoltam amúgy a tv-n. Kábelen vagyok, egy ilyen MKV-t simán, akadás nélkül lejátszott:

    CODEC.............: HEVC 10 bit Main 10@L5.1@High
    FRAMERATE.........: 23.976 fps
    Overall BiTRATE...: 54.2 Mbps
    RESOLUTION........: 3 840 x 2 160
    ASPECT RATIO......: 2.39:1
    AUDIO CODEC.......: Atmos 7.1 - DD 5.1
    AUDIO BITRATE.....: 8148 kbps - 640 kbps
    LANGUAGE(S).......: Eng - Hun
    SUBTITLES.........: Eng,Hun+Forced - (SDH)PGS

    Ha lenne Atmos 7.1 rendszerem (ami még egy darabig tuti nem lesz ;] ), akkor ez a lejátszó HDMI-n küldené ki neki a jelet, az AVR-be és onnan menne a tv-be a kép ideális esetben? Ilyenkor is menne a felskálázás? Feltéve, hogy az AVR és a kábelek megfelelőek persze. Ha jól emlékszem, SPDIF-en nem megy ki 7.1.

    [ Szerkesztve ]

  • glugi

    aktív tag

    válasz Pelican #29286 üzenetére

    Persze be van kapcsolva, mindig az összefoglaló alapján állítom be a lejátszást. Nem olyan recegés, mint mikor svenkel a kép és nem jó az fps, hanem néha-néha nagyon minimális, alig lehet észrevenni - mondjuk nekem erre "ugrik" a szemem, rögtön zavarni kezd ez is, míg családtag semmit nem észlel.
    Hát ez érdekes, mert a tv 4K-nak mutatja a felbontást mikor fullhd-t játszom le. Lehet, hogy ő konvertálja fel? A tévékhez még kevesebbet konyítok. MU8002 egyébként. De akkor a 20%-ról 10%-ra való levétellel mégis mit állítok? mert ott azt írja, hogy 5% alá ne vigyem, nem lesz látható a különbség. Nekem erről az jött le, hogy az LE felkonvertál :F
    Viszont határozottan emlékszem, mikor az LE-ben fullhd-ra állítottam még anno egy másik, S905-öt, akkor már csak fullhd-t mutatott a tv is. Na majd még nyomogatom.

    Csak a jelölt verzióval működik a CEC, de ez lehet tv-oldali probléma is. Most így, hogy a gyári táv is megy LE-n, már rendben van. Azt nem sikerült még elérni, hogy ha a lejátszó ki van kapcsolva és a tv-n őt választom forrásként, akkor kapcsolódjon be. Már ha lehet ilyen. Mert azt beállítottam LE-ben, hogy kikapcsnál visszavált az előző forrásra, nem kapcsolja ki a tv-t, mint default beállításnál.

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Rég jártam itt, jellemzően csak akkor írok, ha gondom van :)
    Szóval, S905X, januári LE, minden faja (1-2 érdekességet majd leírok*), de Gopro videókkal meggyűlt a baja.
    2.7K @60fps (Gopro 6, bitrátát most nem tudok mondani, de bemásolom ha kellene) és nem csinál semmit, az első képkocka kimerevítve marad. 4K-t még nem próbáltam, FullHD ok. Lokálisan USB-ről, belső tárolóról és hálóról is próbáltam.
    Még a hétvégén egy másik S905X és egy S905-ös lejátszóval is megpróbálom, de mindhárom kb. ugyanúgy van beállítva.
    Létezik, hogy nem csipázza a Gopro fájlokat? Vagy csak kellene valamilyen speckó beállítás?
    Ugyanezeket egy Samsung TV, illetve az itthoni laptopok, telefonok simán viszik.

    * tv beállítás gond - még nem jöttem rá az orvosságra: feliratos filmeknél, full sötét szobánál amikor megjeleníti a feliratot, akkor picit emeli a fényerőt, majd vissza. Samsung MU 8002-es sorozat.
    ** 4K ripek még mindig röcögnek néha, de tényleg icipicit, ez lehet rip hiba is, vagy csak a szemem csal meg (pl. The Martian első jelenete, amikor svenkel a tájon a kamera)

    [ Szerkesztve ]

  • glugi

    aktív tag

    válasz Pelican #39415 üzenetére

    Dinamikus kontraszton és társain már túl vagyok, sajnos nem sokat javult. Na mindegy is, majd még mókolom.

    Szóval úgy néz ki, hogy gopro beállítás lehetett a probléma, mert kértem tőle, hogy külön .wav hangot is készítsen az mp4 mellé. Na ezek a videók nem indultak el sehogyan sem (nem akadt) - furcsa.
    Most lejátszik szépen fájlokat ugyanez a doboz (többivel még nem volt időm próbálni), de: 4K 30 vagy 60 fps akad, belsőről, usb-ről és hálóról is. Elég magas a bitráta, lehet hogy ez a gond, bár a rendszer és a fájlok is 1-1 U1-es SD-n vannak. Nem értem, próbálgatom még ha időm engedi. Addig maradok a FullHD-nál, esetleg 2,7K-nál.

    Némi MediaInfo:

    4K60fps:

    Általános
    Teljes név : D:\DCIM\100GOPRO\GX010064.MP4
    Formátum : MPEG-4
    Formátum profil : Base Media / Version 1
    Kódek azonosító : mp41 (mp41)
    Fájlméret : 2,46 GiB
    Időtartam : 4 perc 22 mp
    Teljes adatsebesség : 80,7 Mb/s
    Kódolás dátuma : UTC 2018-05-21 11:05:24
    Jelölés dátuma : UTC 2018-05-21 11:05:24

    Kép
    Sáv száma : 1
    Formátum : HEVC
    Formátum/adatok : High Efficiency Video Coding
    Formátum profil : Main@L6@Main
    Kódek azonosító : hvc1
    Kódek azonosító/adatok : High Efficiency Video Coding
    Időtartam : 4 perc 22 mp
    Adatsebesség : 80,4 Mb/s
    Szélesség : 3 840 képpont
    Magasság : 2 160 képpont
    Képarány : 16:9
    Képkockasebességi mód : állandó
    Képkockasebesség : 59,940 (60000/1001) FPS
    ColorSpace : YUV
    ChromaSubsampling/String : 4:2:0
    BitDepth/String : 8 bit
    Bit/(képpont*képkocka) : 0.162
    Adatfolyam mérete : 2,46 GiB (100%)
    Cím : GoPro H.265
    Nyelv : angol
    Kódolás dátuma : UTC 2018-05-21 11:05:24
    Jelölés dátuma : UTC 2018-05-21 11:05:24
    colour_range : Full
    colour_primaries : BT.709
    transfer_characteristics : BT.709
    matrix_coefficients : BT.709

    Hang
    Sáv száma : 2
    Formátum : AAC
    Formátum/adatok : Advanced Audio Codec
    Formátum profil : LC
    Kódek azonosító : mp4a-40-2
    Időtartam : 4 perc 22 mp
    Adatsebesség mód : állandó
    Adatsebesség : 192 kb/s
    Névleges adatsebesség : 48,0 kb/s
    Csatornák száma : 2 csatorna
    Csatorna kiosztás : Front: L R
    Mintavételezési gyakoriság : 48,0 kHz
    Képkockasebesség : 46,875 FPS (1024 SPF)
    Adatfolyam mérete : 5,92 MiB (0%)
    Cím : GoPro AAC
    Nyelv : angol

    4K30fps:

    Általános
    Teljes név : D:\DCIM\100GOPRO\GH010063.MP4
    Formátum : MPEG-4
    Formátum profil : Base Media / Version 1
    Kódek azonosító : mp41 (mp41)
    Fájlméret : 1,96 GiB
    Időtartam : 4 perc 14 mp
    Teljes adatsebesség : változó
    Teljes adatsebesség : 66,2 Mb/s
    Kódolás dátuma : UTC 2018-05-21 11:00:04
    Jelölés dátuma : UTC 2018-05-21 11:00:04

    Kép
    Sáv száma : 1
    Formátum : AVC
    Formátum/adatok : Advanced Video Codec
    Formátum profil : High@L5.1
    Formátum beállítások : CABAC / 2 Ref Frames
    Formátum beállítások, CABAC : igen
    Formátum beállítások, RefFrames : 2 képkocka
    Format_Settings_GOP : M=1, N=15
    Kódek azonosító : avc1
    Kódek azonosító/adatok : Advanced Video Coding
    Időtartam : 4 perc 14 mp
    Adatsebesség mód : változó
    Adatsebesség : 66,0 Mb/s
    Szélesség : 3 840 képpont
    Magasság : 2 160 képpont
    Képarány : 16:9
    Képkockasebességi mód : állandó
    Képkockasebesség : 29,970 (30000/1001) FPS
    ColorSpace : YUV
    ChromaSubsampling/String : 4:2:0
    BitDepth/String : 8 bit
    Sorváltás típusa : folytonos
    Bit/(képpont*képkocka) : 0.266
    Adatfolyam mérete : 1,95 GiB (100%)
    Cím : GoPro AVC
    Nyelv : angol
    Kódolás dátuma : UTC 2018-05-21 11:00:04
    Jelölés dátuma : UTC 2018-05-21 11:00:04
    colour_range : Full
    colour_primaries : BT.709
    transfer_characteristics : BT.709
    matrix_coefficients : BT.709

    Hang
    Sáv száma : 2
    Formátum : AAC
    Formátum/adatok : Advanced Audio Codec
    Formátum profil : LC
    Kódek azonosító : mp4a-40-2
    Időtartam : 4 perc 14 mp
    Adatsebesség mód : állandó
    Adatsebesség : 192 kb/s
    Névleges adatsebesség : 48,0 kb/s
    Csatornák száma : 2 csatorna
    Csatorna kiosztás : Front: L R
    Mintavételezési gyakoriság : 48,0 kHz
    Képkockasebesség : 46,875 FPS (1024 SPF)
    Adatfolyam mérete : 5,74 MiB (0%)
    Cím : GoPro AAC
    Nyelv : angol

  • glugi

    aktív tag

    Sziasztok!
    Két problémám is volt az utóbbi időben, gondoltam megosztom veletek a (fél)megoldásokat:
    LE 8.2.3.1-en vagyok sd-n, 2 db S905x és 1 db S905 a hálón.

    1. A gopro fájlok: írtam korábban, hogy sokáig bufferel (pl. egy 2 gigás, 7 perc körüli 1080p videót úgy 3 perc alatt tölt be hálóról és lokálról egyaránt) és 2,7K-től felfelé sokszor akad, stb. Nos, külföldi fórumok túrása után a megoldás, hogy a gopro valamilyen izét helyez el a videófolyamban, ami megzavarja a Kodi-t, ezért a hosszú buffer-idő. Ezt már javították a Leia-ban, ki is próbáltam és CoreELEC alatt 1-2 mp alatt betölti a fájlt akár hálóról is (NFS). Akadás még megvan, de már csak 4K-nál elvétve - eddigi fájlok alapján legalábbis. De nem akarok még alfa-ra váltani csak ezért (csak gopro fájloknál van gond, Gopro 6 Protune beállítással).

    2. HDMI-CEC: próbálgattam clean install miatt sd kártyákat egyik S905X-en, ami egy tavalyi 8000-es Samsungra van kötve OneConnect-en. Egyszer csak nem működik a tv távja, de úgy, hogy a LE wizard-ot sem tudtam továbbnyomni (korábban ment). Másik lejátszóval is hasonló. cec-client hibát mutat, most mi legyen... Szintén fórum túrás eredménye: minden eszköz kihúz a konnektorból, tv-t legalább 20 percre, aztán vissza és minden okés azóta. Smart tv....de utállak. (Megjegyzés: nyilván AnyNet+ pipa, Kodi-ban pedig default CEC beállítások előtte.)

Új hozzászólás Aktív témák