Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz mihalko.gsi #5069 üzenetére

    Mi volt amit rendeltél hogy beszívták vámra?
    Nekem még soha nem volt gondom sokszáz csomagom mind átjött.
    Érdemes írni megjegyzésbe egy rövid mondatot rendeléskor hogy max mi legyen a cus....dec...-on.
    Most azért kicsit aggódok a BG-s Z83 miatt, de a CZ -s GT1 ha átjön akkor talán az is.

  • válasz mihalko.gsi #5701 üzenetére

    Mivel jártál így?

    Van Sunvell T95 MAX -od? sz.tem nincs, legalábbis nem láttam hogy írtál volna vele kapcsolatban!

    És légyszives olvasd el értelmesen amit írtam! Nem azzal van a gond hogy a LibreELEC nem megy vagy nem indul!

    Hanem eleve a BOX on nem működik a LAN csatlakozó csak ha 100.as Hálózatba kötöm, Android alatt is ugyan ez van tehát nem az LE a gond! Amúgy meg telepítettem már LE -t(kb az összes verzióját mindet vagy 10szer) nem kell nekem leírás hozzá, mit hogy kell!

    Ha valóban van T95 Max boxod neked megy rendesen a Gigabit lan rajta? nem tudom neked milyen távod van hozzá de a T95 Max távját NEM lehet TANÍTANI, nem is értem ezt honnét vetted? Attól hogy van a tetején 4.db színes gomb nem azt jelenti hogy tanítható, de nem is írják sehol hogy tanítható lenne!

    nekem ilyen a táv hozzá!

    És baromi jól veszi a box is az adást nem tudom úgy fordítani hogy ne irányítsa még ha a föld felé fordítom akkor is viszi 4-5.méter távolságból is!

    És valóban van több féle T95 Max nekem az van aminek fém színű az alsó/hátsó része! láttam már olyat aminek itt fekete, azok sz.tem nem fém burkolatosak, hanem utánzat műanyag burkolatosak!

    ********************************************************************************************
    azbest ismerem a wifiket melyik mit tud és hogy kellene lenni! és a Rúteremet is hogy mire hogyan van beállítva! LAN kábelből próbáltam már 4.et is még (Cross bekötésűt is) mindel ugyan azt csinálja amúgy AP6330 Wifi/BT modul van a T95Max ban ami tényleg nem valami acélos! De ez annyira nem is izgat csak működne az a rohadt Gigabit lan! :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák