Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz darvinya #68670 üzenetére

    Igen, de ez esetben (lehet most marhaságot írok) elvileg a TV továbbra is dekódolja a hangot (ezt nem akarom, mert nem támogat minden hangsávot, pl samu tv-m a DTS-t) vagy valamit belebabrál, mert egy biztos. Ezzel az összekötéssel voltak tartalmak, ahol nem volt hang vagy x másodpercenként elment egy pillanatra, majd írták, hogy nem jól van összekötve. Átdugdostam és valóban megjött a hang mindenhol.

    SunMount3r: Kipróbáltam és érdekes a jelenség. Összeségében nem segít. Boxon kikapcsoltam a CEC-t majd TV egy ki és bekapcsolással feléledt a droid képe, de ezt csak egyszer sikerült előhozni. Amúgy TV-n nem tudom kikacsolni a CEC-t, mert hangprojektor csak így működik, sehogy máshogy, pl CEC kikapcs projektor HDMI CEC-ben fel sem ismeri a TV és a NEM CEC HDMI-k esetén a TV látja a projektort, de úgy nincs hang.
    Ha a box-ot csak simán a TV-vel kötöm össze, akkor nincs ez a szarakodás szóval van kép droid alatt is, de a fentebb leírtak miatt nem jó.

    Valami ilyesmi nem segítene [link] ? és akkor menne a box a TV-be + box a projektorba is

Új hozzászólás Aktív témák