Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Skillet #32806 üzenetére

    "Tanítsd be a nullára, vagy valahova. A gyárin ez menni fog."
    Ahhoz nem kell a gyári, a nullát tudja alapból.
    Ez is egy opció, na de akkor nem lesz nullám vagy valamim! :D
    Megpróbáltam a Kodi vagy az App nevezetű parancsokra rátenni, de ezekkel is elbuktam...

    "Amúgy van stop a gyárin is, nyomva kell tartani a jobb alsó sarokban az x-et :DDD
    Az ok gomb nyomvatartása meg a pause."

    Bázz, és tényleg! Ezek a trükkök a Harmonyval nem működnek...na nem mintha így akartam volna használni...

    "Amúgy szerintem meg nem ismeri azt a jelet a kodi, amit a harmony stop-ként ad neki."
    Kipróbáltam a stopot a gyári rendszeren lévő KDlayer-ben (ami valami Kodi klónnak tűnik), abban működött. Igaz csak pauzálta, de működött.

    De most már teljesen összezavarodtam. Én eddig azt hittem az IR-vevő csak veszi a jelet (tök mindegy mi az), aztán hogy a gép azt hogy értelmezi az csak (jelen esetben a Keymap Editorral történő) programozás kérdése.* Fail. Aztán lehetne még az, hogy olyan kódokat kell küldeni amit a Kodi ismer, de átállítottam a Harmonyt HTPC-re és ami ott működik az itt nem. Fail. Ezek szerint csak olyan jeleket lehet használni, amit az IR-vevő és a Kodi IS ismer? :F

    * Anno a hőskorban volt egy IR-vevőm, az így működött. Vettem hozzá egy tőle teljesen független távirányítót, aztán a szoftverben beállítottam hogy adott jelre mi történjen.

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

  • junkpod

    nagyúr

    válasz Skillet #32806 üzenetére

    Ennél egyszerűbb a megoldás, ha nincs a gyarin stop akkor a harmony programban se lesz stop. Ezért kértem hogy mutassa meg a távot. Ahogy mondták át kell pakolni a fölösleges gombokat és kész.

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák