Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz korcsi #26186 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a választ! Miután megtaláltam a BOX cuccai között a Win32disk Imager-re, bíztam benne, hogy ez fogja jelenteni a megoldást, lévén minden bizonnyal ezzel csináltam több mint egy évvel ezelőtt az OpenELEC-es SD-t. Hogy ne bízzuk a véletlenre letöltöttem a legutolsó 1.0-s verziót (a 0.95-ös volt meg), feltelepítettem vele az image-t de ugyanúgy nem BOOT-ol mint korábban, sőt arra lettem figyelmes, hogy így még az Android sem látja a kártya tartalmát, így újra raktam ismét LibreELEC.USB-SD.Creator-al, hiszen ez egy dedikáltan erre a célra készített program. Csodálkoznék is, hogy pont arra nem lenne alkalmas mint amire készítették, míg más általános felhasználásra szán szoftverrel működne csak helyesen. Így ismét elérem az SD tartalmát Droid alól, persze BOOT-olni még mindig nem tudom. A korábbi cuccok közül felfigyeltem egy update_uboot dologra, majd rákeresve a topikban ezt a hozzászólást találtam #884 Mivel ilyen BOX-om van, gondoltam ez lehet a megoldás, főleg, hogy nekem is ott van a korábbi letöltések között. Update-eltem, Droid alól, TWRP alól, de ugyanúgy nem BOOT-olja be a Libre ELEC-et SD-ről :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák