Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz Sir Riccio #27485 üzenetére

    MI a gond az olcsó alaplappal? Nem tudja ugyanazt mint a drágább amit linkeltetek?
    3200hz es memória lenne nekem csak bele valaki elmagyarázná miért szívnék az olcsó alaplappal? Nem tudja úgy az olcsóbb alaplap meghajtani a GPU és a procit? mint a gyári értékek?
    Illetve a ASUS TUF GAMING A520M-PLUS alaplap is kuka? Lehet a Ryzen 5700 X et esetleg tuningolni is egy jó lappal 4600 mhz felett is?
    Az olcsóbb alaplapokkal alap beállításon tehát 4600 hz es boost on is lehet a procit használni?
    Köszi ha valaki bővebben elmagyarázná.. 25-30 e alaplapok is vannak nagyon nem mindegy hogy értem e miért kell kiadni 60-70 e ft ot egy jobbra mikor ugynazt tudná vagy mégsem? Mondom nekem nem kelll magasabbb hz es memória mert úgyse vennék bele vagy ott is nagy differencia van a 4400hz és 3200 hz között a GPU és CPU játék alatt nem fog úgy menni?
    Illetve Ryzen 7600 X et néztem de ahhoz induló alaplap 75 e ft azzal jobban járnék és 4800 hz es memóriával ha már gépet fejlesztek? ( gyorsabb proci bár csak 6 mag ) ...
    Ez a legolcsóbb az új ryzenhez lap de ez is 75 rongy : ASRock B650M PG RIPTIDE Alaplap ez is egy kuka alaplap ha már legújabb genről beszélünk?

    Illetve ipari áramot használok ( 150 ft / kw ) és nem mindegy a fogyasztás sem.. 7600 X nek 105 w a fogyasztása gyárilag 65 w a 5700 x nek.. tényleg majd duplát eszik az új gen teszteken?
    Köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák